🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

owocowe świece i woski zapachowe

( ilość produktów: 13 )

W perfumach owocowych pojawiają się zwykle dojrzałe, świeże jadalne nuty owocowe z zapachem owoców innych niż cytrusy, takich jak brzoskwinia, czarna porzeczka, mango, marakuja. Są szeroko stosowane w świecach zapachowych i uwielbiane na całym świecie.

Świece zapachowe owocowe składają się z orzeźwiających, lekkich, przewiewnych, słodkich, owocowych nut, które faktycznie odmieniły i stworzyły nową klasyfikację nut zapachowych zwaną kwiatowo- owocowym zapachem . Słodkie świece zapachowe są często opisywane jako gourmand zapachy. Zawierają głównie syntetyczne nuty jadalne, takie jak wanilia, czekolada, miód czy cukierki. Jego nuty środkowe i bazy to mieszanka kwiatowych lub piżmowych zapachów . Słodkie perfumy świetnie pachną i błyskawicznie poprawiają nastrój.

Zapachy owocowe

Nasycone dojrzałą i świeżą esencją owoców innych niż cytrusy, owocowe świece zapachowe są jedyne w swoim rodzaju. Ich owocowe nuty są żywe, lekkie i zachęcające. Wyobraź sobie zapach owoców na stojaku z owocami, mrowienie kawałków owoców, które spływają po gardle w ciepły letni dzień lub soczystość ulubionego koktajlu.

Nuty owocowe są złodziejami pokazów. Są głośne, pretensjonalne, ale nigdy nie przytłaczające. Różnią się od tradycyjnych kwiatowych zapachów skierowanych do kobiet. Ich lekkie, przewiewne i orzeźwiające właściwości sprawiają, że są gorącą własnością kobiet w każdym wieku. Świeże perfumy owocowe, które mają wiele zalet. Pomagają łagodzić migreny, zwiększają koncentrację i łagodzą depresję. 

pixel