🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

EBM Creations Woski Sojowe 90g

( ilość produktów: 117 )

Wosk sojowy EBM to doskonały wybór dla miłośników naturalnych i ekologicznych produktów zapachowych. Nasze woski są stworzone z myślą o stworzeniu wyjątkowej atmosfery w Twoim domu, łącząc intensywne zapachy z troską o środowisko. Nasze woski sojowe wyróżniają się trwałym i równomiernym paleniem, co oznacza, że będziesz cieszyć się aromatem przez długi czas. Dzięki naturalnemu pochodzeniu wosku, oddychasz czystszym powietrzem w swoim domu, ponieważ nasze produkty nie emitują toksycznych substancji. To doskonała opcja zarówno dla Twojego komfortu, jak i dla zdrowia środowiska. Firma EBM Creations została założona w 2017 roku w Windham Maine. Zaczęli od wosków sojowych (All Natural Soy) ręcznie wlewanych w małych partiach. Teraz z dumą oferujemy ponad 150 różnych zapachów. Od tego czasu rozszerzyli działalność o Bath & Beauty oraz szeroką gamę produktów, które sprawią, że Ty i Twój dom pachniesz wspaniale.

EBM Creations Woski Sojowe 90g

 

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zapachy, które wypełnią Twoją przestrzeń relaksującymi aromatami. Od świeżych cytrusów po ciepłe przyprawy i kwiatowe bukiety, nasze woski sojowe pozwalają Ci dostosować zapach do swojego nastroju i okazji.

Wybierając wosk sojowy EBM, wybierasz jakość, ekologię i unikalny klimat w swoim domu. Daj się ponieść aromatycznej podróży i ciesz się magicznymi chwilami, jakie zapewniają nasze woski.

Produkty EBM Creations wykonane są z wosku sojowego, certyfikowanych olejków, ręcznie nalewane i zdobione w USA. Niepowtarzalne zapachy o dużej mocy, które zaspokoją każdego. Woski zapachowe EBM pozbawione są ftalanów, każdy wosk nalewany jest ręcznie. W opakowaniu o wadze 90 g znajduje się 6 kostek, a każda z nich starczy na 12 godzin topnienia. 

Woski sojowe EBM Creations to obecnie ponad 170 zapachów w podzielone na cztery kategorie. Ogromny wybór zapachów sprawia, że marka EBM Creations to idealny kandydat do przetestowania silnych i długo pachnących wosków sojowych. 

pixel