Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Yankee Candle wkłady zapachowe elektryczne do kontaktu, odświeżacze

( ilość produktów: 31 )

Wybierz wkład elektryczny, który pasuje do Twojego nastroju, wystroju lub pory roku. Idealne dla wejść, łazienek, a nawet sypialni. Te małe wkłady dostarczają do czterech tygodni zapachu. To cały miesiąc unoszącego się zapachu w twoim mieszkaniu.

 Yankee Candle Odświeżacze elektryczne/ wkłady elektryczne

Teraz uzyskaj więcej mocy swojego zapachu Yankee Candle. Nowe odświeżacze powietrza są teraz dostępne w różnych wariantach. Masz możliwość regulowania zapachu oraz uwalniania aromatu 24/7. 

Yankee Candle wkłady elektryczne i uzupełniacze

Yankee Candle - wkład elektryczny / uzupełniacze

Propozycje Yankee Candle do kontaktu sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie można na przykład zapalić świecy. To również sposób na to, by przez całą dobę dbać o zapach w mieszkaniu, biurze, restauracji czy też strefie SPA. Dyskretne i eleganckie Yankee Candle wkłady elektryczne, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, pozwalają uzyskać oczekiwany efekt dzięki regulacji stopnia intensywności. Są również bezpieczne i świetnie się prezentują, wpisując się w nowoczesne i klasyczne stylizacje. Przede wszystkim bardzo różnorodne kompozycje Yankee Candle do kontaktu pozwalają wyeliminować nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach. Zachwycają najlepszymi nutami oraz doskonale wpisują się w nastrój, okazję, klimat. Działają na zmysły, a z drugiej strony są bardzo modnym dodatkiem w każdej przestrzeni. Po produkty sygnowane marką Yankee Candle sięga się zawsze wtedy, gdy chce się poczuć luksus, szuka się odpoczynku, czy też ma się ochotę podkreślić magię danej chwili. To także sprawdzony pomysł na prezent, który urzeka i sprawia wiele przyjemności. Sprawdź, jakie Yankee Candle wkłady elektryczne przygotowało specjalnie dla ciebie.

pixel