Chestnut Hill Candle Świeca Duża 510g

( ilość produktów: 99 )

Marka Chestnut Hill zrodzona z pasji i zamiłowania do zapachu

Świeca Chestnut Hill Candle to ponad 500 g wosku zapachowego z czasem palenia do 120 godzin. Świece Chestnut Hill są ręcznie wylewane przy użyciu wyłącznie najlepszych składników, w tym naszej własnej, unikalnej mieszanki soi i  knotami bawełnianymi. Wszystkie nasze świece są z dwoma knotami , aby paliły się równomiernie i przez dłuższy okres czasu. Każda świeca 16 oz wypala się średnio w 120 godzin.

Chestnut Hill Candle Świece 510g

 

Świetna jakość świec  i ręczna produkcja prosto z USA

W Chestnut Hill Candle Company każda świeca jest wykonywana ręcznie przy użyciu mieszanki najwyższej jakości wosku sojowego i nasion bawełny. Knoty są wykonane z czystej bawełny i zawierają szlachetne olejki zapachowe. Każda świeca ma dwa knoty, które zapewniają równomierne  Kolejną perełką jest z pewnością ich design, zdecydowanie bardziej rustykalny, ale wyrafinowany i doceniany przez klientów. Do tej pory każdy styl zawsze zmierza w kierunku nowoczesności. Przyjemnie jest nie identyfikować się zawsze z jednym trendem. Kasztanowe świece w pełni przywołują rustykalny styl, połączony z kształtem szklanego słoja i charakterystyczną metalową nakrętką w kolorze miedzi.

Świeca sojowa Chestnut Hill – Dlaczego ich zapach jest tak intensywny?

Jak już wspomnieliśmy, świece Chestnut Hill są absolutnie jednymi z najbardziej pachnących świec, jakie możesz znaleźć. Dlaczego? Firma Chestnut postawiła wszystko na jakość. Wyjątkowo naturalny wosk sojowy, który doskonale topi się przy każdej warstwie. Wysokiej jakości bawełniane knoty. Być może o tym nie wiesz, ale bardzo ważny jest również dobór knotów, zarówno ze względu na rodzaj tkaniny (bawełna lub drewno), jak i ich rozmiar. Należy zaznaczyć, że istnieją różne rodzaje knotów, ale każdy z nich jest produkowany na wiele sposobów. Tak więc znalezienie idealnego knota nie jest łatwe. Super skoncentrowane, naturalne i wysokiej jakości olejki zapachowe. Oleje są mieszane z każdą warstwą wosku świecy, dzięki czemu po zapaleniu pachnie w sposób ciągły i spójny. Połączenie tych 3 składników sprawia, że ​​świece Chestnut Hill charakteryzują się najwyższą jakością i niezrównaną intensywnością zapachu.

pixel