Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Yankee Candle Świeczka Votive Sampler 49g

( ilość produktów: 52 )

Popularne votive Yankee Candle dedykowane są tym osobom, które zaczynają poznawać tajniki aromaterapii. Szacuje się, że czas ich palenia to około 15 godzin i niewątpliwie zachwycają nie tylko pięknymi zapachami, ale również oryginalnym wyglądem. Sampler doskonale wygląda z świecznikami Yankee Candle. Ten zestaw sprawdzi się w domach, gabinetach odnowy biologicznej a nawet w biurach.

Yankee Candle Świeczka Votive 49g

Sampler Yankee Candle – wypróbuj najlepsze zapachy!

Votive Yankee Candle ma postać walcowatej miniatury świeczki, która pozbawiona jest szklanej obudowy. Dla wielu osób to doskonały pomysł, by przetestować nowy zapach, zanim kupi się większą wersję - na przykład Yankee Candle 104g z markoweświece.pl. Wiele osób podkreśla również, że votive zdecydowanie lepiej oddają zapachy. Mają przewagę na przykład nad woskami Yankee Candle, które rewelacyjnie sprawdzają się w kominkach. Samplery najczęściej pali się jak świecę. Delikatny zapach nosi się w całym pomieszczeniu, a szklane holdery sprawiają, że całość rewelacyjnie się prezentuje. Sprawdź, które votive Yankee Candle sprawdzą się u ciebie.

Aby móc korzystać ze świecy typu votive potrzebny jest świecznik- kieliszek, w którym umieścimy świeczkę. Dzięki kieliszkowi wosk nie rozleje się na podłoże . Na dno kieliszka należy wlać 2 -3 krople wody. Pozwoli to na łatwe wydobycie świeczki z kieliszka po jej zagaszeniu. Należy także pamiętać o przycinaniu knota.

pixel