🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Country Candle

( ilość produktów: 190 )

Country Candle to młodsza córka firmy Kringle Candle Company, której właścicielami jest rodzina Kittredge. Warto wspomnieć ze Michael Kittredge  50 lat temu założył Yankee Candle. To on stał za sukcesem firmy i stał się prekursorem w tworzeniu kolekcji świeczek zapachowych. Kolejną marką, która powstała, aby sprostać wymaganiom fanów świec zapachowych jest właśnie Country Candle. Produkty Country Candle w 100% produkowane są w USA w Bernardston. 

Świece i świeczki Country Candle

W ofercie znajdziecie bardzo pachnące, dwu knotowe,  kolorowe świeczki z ozdobnymi etykietami, które dzięki wysokiej jakości półproduktów oraz dbałości o szczegóły podczas tworzenia nie mają sobie równych. Jesteśmy przekonani, że wszystko czego klient oczekuje od świec zapachowych znajdzie w tych produktach!

Country Candle

Marka Country Candle jest chętnie wybierana przez miłośników niezwykłych zapachów oraz stylowego minimalistycznego designu. W kolekcjach znaleźć można propozycje dla osób, które cenią lekkie nuty oraz tych, którzy chętnie sięgają po zmysłowe aromaty. Poza tym świece Country Candle, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, rewelacyjnie wprowadzają w świąteczny klimat. Są idealnym tłem spotkań, intymnych wieczorów czy też relaksu przy książce. W każdym wariancie Country Candle przyciągają uwagę, a charakterystyczne szklane i blaszane opakowania już wpisały się w nowoczesny wystrój wnętrz. Poza świecami w kolekcji znaleźć można również woski do lamp aromatycznych, dyfuzory zapachowe i odświeżacze samochodowe. To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby oraz sposób na to, by oddać się zmysłom. Same świeczki zapachowe niezmiennie sięgają po nuty kwiatowe, korzenne, orzeźwiające i luksusowe, a ich wyjątkowe kompozycje uwodzą. I dlatego właśnie wiele osób nie wyobraża sobie domu bez pachnących detali. Zobacz, które świece Country Candle będą najlepsze dla Ciebie.

pixel