Yankee Candle Classic Car Jar Zawieszka Tekturowa Do Auta

( ilość produktów: 19 )

Niezwykłe kompozycje Yankee Candle Car Jar to idealne propozycje do domu, do szafy, do auta. Zarówno atrakcyjna forma zapachów, jak i same mieszanki sprawiają, że można w każdej sytuacji otulić się ulubionym pobudzającym czy też wyciszającym aromatem. Propozycji jest bardzo dużo i dzięki temu co kilka tygodni można wprowadzić zupełnie inny klimat i działać na zmysły, samopoczucie oraz sprawiać sobie przyjemność. Propozycje Classic Car Jar, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, są trwałe i wyglądają bardzo elegancko. Dlatego właśnie zdobić będą wnętrze szafy czy też auto.

Yankee Candle Classic Car Jar – zabierz swój ulubiony zapach w podróż!

Popularnością cieszą się na przykład Yankee Candle Vent Clip, które mocuje się do otworu wentylacyjnego. Przede wszystkim taki dodatek wygląda bardzo dyskretnie i pozwala rozprowadzić wewnątrz samochodu ulubione kompozycje zapachowe, które skutecznie usuwają nieprzyjemne wonie i sprawią, że krótsza czy dalsza podróż będzie przebiegać w niezwykłym klimacie. Zawieszki Car Jar Ultimate wykorzystują natomiast kultowe dla marki wzornictwo. Sama forma słoika już przywodzi na myśl skojarzenia z najlepszymi naturalnymi kompozycjami oraz oczywiście z trwałością i estetyką. Dlatego właśnie te zapachy do auta podbiły serca pań oraz panów i zarówno w klasycznym wydaniu, jak i w bardziej orientalnym, świątecznym czy męskim są chętnie wybierane przez osoby w różnym wieku. Kolekcje Yankee Candle Car Jar to również zapachowe kulki żelowe, które sprawiają, że każda przestrzeń w domu, w biurze, w przebieralni czy strefie SPA zawsze będzie wypełniona tylko tymi automatami, o jakich marzysz. Wyjątkowe produkty pozwalają przenieść się do krainy dzieciństwa, czasu letnich wakacji czy też śnieżnych zim, pachnących owocami dań czy najpyszniejszych słodyczy. Zobacz, które propozycje Classic Car Jar uwiodą Ciebie.

 

Yankee Candle Classic Car Jar

Ruszaj w drogę z ulubionym zapachem! Spraw, by Twój samochód pachniał, dzięki zawieszką od Yankee Candle®. Wypróbuj je także w małych pomieszczeniach! Samochodowe tekturki zapewniają zapach do czterech tygodni zapachu.

pixel