🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Cheerful Candle

( ilość produktów: 72 )

W Cheerful Candle częścią filozofii jest odwdzięczanie się społeczności, która pielęgnowała biznes, a to obejmuje pomoc tym, którzy tego potrzebują. W ramach naszego partnerstwa społecznego zatrudniamy dorosłych ze specjalnymi potrzebami. To część naszego sposobu „odwdzięczania się”. Cheerful Candle jest czymś więcej niż tylko kolejną firmą produkującą świece.

Cheerful Candle

Sama amerykańska marka stawia na najwyższą jakość produktów. Poza tym bazuje na najlepszych składnikach oraz dba o społeczność lokalną, tworząc miejsca pracy także dla osób z niepełnosprawnościami. Te standardy przekładają się na wygląd i specyfikę każdej świeczki Cheerful Candle. Te w większych słojach posiadają bawełniane knoty z cynkowym rdzeniem. To gwarantuje niesamowity i długotrwały zapach oraz czyste i równomierne spalanie. W efekcie można się cieszyć magią roztaczaną przez bardzo realistyczne zapachy, którymi wyróżniają się świece Cheerful Candle.

Aromatyczne świece Cheerful Candle

Inspirowane naturą, wiejskimi klimatami oraz prawdziwą przyjemnością. Z tym może kojarzyć się sielskie życie, spotkania z bliskimi, odpoczynek na łonie przyrody. To ona najbardziej inspiruje Cheerful Candle, a klienci mogą doceniać dochodzenie moc zamkniętą w słoikach czy też w woskach. Z pewnością będzie się do nich wracać jesienią i latem, w czasie świąt i ważnych chwil. Marka przyciąga także wyjątkowym wzornictwem, kolorami oraz atrakcyjnymi cenami. Wybierz świeczki Cheerful Candle dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Cheerful Candle - mocne świece zapachowe

Założona i z siedzibą w New Jersey (USA) produkuje wszystkie świece i zapachy w stanie rodzinnym i pozyskuje surowce i komponenty od lokalnych firm. Klasyczna seria „Keepers of the Light” oferuje realistyczne zapachy, podwójne knoty i apteczne słoiki. Markowe Świece są wyłącznym dystrybutorem Cheerful Candles w Polsce. Cheerful Candle to ponad 70 zapachów, które palą się do 150 godzin. Posiadają dwa knoty z rdzeniem cynkowym, stabilizującym knoty. Propozycje marki Cheerful Candle zachwycają nie tylko piękną oprawą i wyjątkowymi opakowaniami, ale również kompozycjami, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia i miękko otulają zapachem. Je można dobierać do nastroju, pory roku, okazji i oczywiście własnych preferencji. I dlatego woski oraz świece Cheerful Candle, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, to chętnie wybierane detale na prezent oraz element obowiązkowy miłośnika wyjątkowych zapachów.

Cała produkcja linii świec Cheerful Candle odbywa się w fabryce w USA, zlecany jest jeden kluczowy komponent. Cheerful Candle nawiązał współpracę z kilkoma ośrodkami dla dorosłych z niepełnosprawnością rozwojową. Każda osoba ma zapewnioną możliwość pracy przy produkcji. Otrzymują konkurencyjne wynagrodzenie, które wspiera ich niezależność.

 

pixel