Zen'Arome Olejki Eteryczne i Kominki Zapachowe

( ilość produktów: 82 )

Marka Zen’Arôme kominki zapachowe i naturalne olejki

10 lat temu, na południu Francji, z pasji kobiety do natury i medycyny alternatywnej narodziła się marka Zen’Arôme. Podczas swoich podróży i odkryć jej zainteresowanie skupiło się na aromaterapii, co doprowadziło do stworzenia Zen'Arôme, aby dzielić się i żyć tą pasją.

Na przestrzeni lat, wokół niej zgromadził się wspaniały zespół, który umożliwił nam osiągnięcie pozycji europejskiego lidera w produkcji i dystrybucji dyfuzorów aromatów.

 

Oferujemy duży wybór dyfuzorów podzielonych na różne kategorie: dyfuzory patyczkowe, dyfuzory nebulizacyjne, dyfuzory ultradźwiękowe, dyfuzory mgiełkowe i wiele innych. Z naszej siedziby na Lazurowym Wybrzeżu dystrybuujemy nasze produkty w całej Europie poprzez sieć partnerskich punktów sprzedaży (apteki, drogerie, laboratoria, sklepy specjalistyczne itp.).

Jako firma przywiązujemy dużą wagę do szybkości reakcji i komunikacji z naszymi klientami, aby budować z nimi relację zaufania i partnerską współpracę, przynoszącą korzyści obu stronom. W tym celu nasz dział badawczo-rozwojowy stale opracowuje nowe modele, aby proponować produkty zgodne z oczekiwaniami klientów pod względem funkcjonalności i designu. Dodatkowo kontrolujemy linię produkcyjną i każdy etap rozwoju, aby oferować produkty najwyższej jakości.

Aby kontynuować rozwój Zen'Arôme, czerpiemy inspirację z tego, co natura ma do zaoferowania dla lepszego samopoczucia.

pixel