Ashleigh & Burwood Wkład do Lampy Zapachowej 1000ml

( ilość produktów: 9 )

Wkłady zapachowe do lamp katalitycznych to nie tylko sposób na odświeżenie powietrza, ale także dekoracyjny element, który wkomponuje się w każde wnętrze. Ich estetyczne opakowania i wysoka jakość sprawiają, że stanowią piękny dodatek do Twojego domu. Odkryj, jak prosta i skuteczna może być aromaterapia z naszymi wkładami. Spróbuj już teraz i otul swoje wnętrze ulubionymi zapachami, ciesząc się przy tym korzyściami dla zdrowia i samopoczucia.

Czas palenia: około 60 godzin użytkowania przy dużej lampie (o 20-25% dłużej przy małej lampie)

Wskazówki: Lampy zapachowe to niesamowicie mocny sposób na zapachy w domu, w związku z czym nie trzeba ich używać przez dłuższy czas. Aby uzyskać optymalną równowagę zapachów w pomieszczeniu przy użyciu zapachu, zalecamy spalenie lampy na około 20-25 minut na raz (średnia wielkość pomieszczenia to około 20 m2).

Ashleigh&Burwood Wkład do lampy 500ml

Nasze wkłady zapachowe do lamp katalitycznych to esencja innowacyjnej aromaterapii. Zapewniają one nie tylko przyjemny zapach, ale także korzyści zdrowotne oraz elegancki design, który doskonale wkomponowuje się w każde wnętrze.

Dzięki technologii lamp katalitycznych, wkłady te skutecznie eliminują niechciane zapachy i cząsteczki powietrza, sprawiając, że twoje otoczenie jest świeże i wolne od zanieczyszczeń. Wszystko to odbywa się w pięknych lampach, które nie tylko działają, ale też ozdabiają Twoją przestrzeń.

Nasz wybór aromatów jest różnorodny, aby każdy mógł znaleźć coś, co odpowiada jego upodobaniom. Od świeżych i owocowych kompozycji po bardziej orientalne i przyprawowe aromaty - nasze wkłady dostarczą Ci bogate i trwałe zapachowe wrażenia.

pixel