Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Saszetki zapachowe Bridgewater Candle

( ilość produktów: 21 )

Rewelacyjne saszetki zapachowe Bridgewater Candle to niezbędnik w samochodzie, szafie czy też przymierzalni. Zachwyca elegancka minimalistyczna oprawa. Poza tym oczywiście każda z propozycji to misternie skomponowane zapachy przywołujące jesienną nostalgię, bożonarodzeniowe oczekiwanie czy też letnią beztroskę. Saszetki zapachowe Bridgewater Candle, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, sprawiają, że każda przestrzeń nabiera przytulnego i zmysłowego klimatu. To piękno zamknięte w unikalnej formie, którą można położyć lub powiesić wszędzie tam, gdzie się chce.

Niezwykłe Saszetki zapachowe Bridgewater Candle

Saszetki zapachowe Bridgewater Candle mają tę zaletę, że stale uwalniają zapach wszędzie tam, gdzie się je położy. Naturalne wiórki drzewne nasączone oryginalnymi olejami sprawiają, że aromaty są przyjemne, dyskretne, ale z drugiej strony otulają zmysłowym klimatem. Sprawiają, że ciało się relaksuje, myśli odpływają w przyjemne rejony, a wnętrza zyskują magiczną oprawę. I dlatego właśnie ten detal tak jak świece Bridgewater jest często wybierany na prezent. To także niezbędnik w każdym domu, w którym ceni się piękne zapachy. Ich moc sprawia, że każda przestrzeń może być przyjemna i naturalnie piękna. Praktyczne zawieszki sprawiają, że saszetki można zamocować wszędzie. Są dyskretne i skuteczne, więc można je umieścić w szafie czy szufladzie, zapakować do walizki, powiesić w aucie czy w szafce na buty. Zawartość da się także wciągnąć do odkurzacza, a tym samym każde sprzątanie będzie aromatyczną przygodą. Wyczaruj klimat i wybierz saszetki zapachowe idealne dla siebie lub kogoś bliskiego.

Saszetki zapachowe od Bridgewater mają wiele zastosowań. Sprawdzą się w garderobie, w szafie, do odkurzacza, wszędzie tam, gdzie chcesz poczuć swój ulubiony aromat. Nadadzą się także do stosowania w łazience razem z ręcznikami oraz samochodzie, a więc wszędzie, gdzie może nam towarzyszyć cudowny zapach. Jedna saszetka uwalnia aromat nawet do 3 miesięcy, a nawet dłużej.

Bridgewater Candle Saszetki zapachowe

pixel