🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Yankee Candle Signature Collection Duży Słoik 567g

( ilość produktów: 74 )

Nowe świece Yankee Candle Signature! Odświeżony design słoika, dwa bawełniane knoty i najwyższej jakości mieszanka wosku sojowego zapewniają równomierne spalanie i otulą Twoje wnętrze zapachem. Ręcznie ilustrowane etykiety i żywe kolory wosku idealnie oddają zapach danej świecy. Odkryj kolekcję Signature już dziś…

Yankee Candle znana jest ze świeżego podejścia do zapachów, a świece Signature Yankee Candle zapewniają naszym klientom zupełnie nowe wrażenia. Nasze realistyczne, charakterystyczne zapachy mają teraz zupełnie nowy wygląd. Świece Signature mają szczotkowaną blaszaną pokrywkę na świeczkach kubkowych (użyj jej jako eleganckiej podstawki pod świecę), naszą kultową mieszankę premium wosku sojowego i urocze, ręcznie ilustrowane etykiety. Dzięki tym kuszącym zapachom łatwiej niż kiedykolwiek możesz stworzyć przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu w swoim domu. 

Dodaj luksusowy blask do dowolnej przestrzeni. Stwórz cudowną ucieczkę. Nasze świece Yankee Candle Signature zachwycą Twoje zmysły i ożywią Twój dom i przestrzeń na zewnątrz. Otocz się czarującym zapachem Warm Cashmere, Lemon Lavender, Vanilla Cupcake, Black Cherry — lub podróżuj wzdłuż spektrum zapachów, aby odkryć zapachy, które odświeżają, uspokajają i urzekają. Znajdź ulubione produkty do wnętrz i na zewnątrz — są idealne na taras w letni wieczór. Wybierz nasze duże świece w kształcie kubka ze względu na ich powolne, równomierne spalanie, co oznacza nawet 100 godzin zapachu i blasku.

Co wyróżnia nową kolekcję Yankee Candle Signature?

Intensywny zapach. Mieszanka wosku sojowego. Nowoczesny design. To główne zalety kolekcji Signature od Yankee Candle, która ozdobi Twój dom i nada mu świeżego i ciepłego klimatu. Świece zachwycą Cię wysoką intensywnością zapachu oraz zawartością wosku sojowego, który sprawia, że ​​spalanie jest pięknie czyste i tworzy mniej sadzy. Gładka mieszanka z woskiem sojowym i wieloma knotami bardzo szybko tworzy tzw. basen w świecy, dzięki czemu świeca może palić się krócej. W świecach zastosowano najwyższej jakości składniki zapachowe oraz knoty wykonane w 100% z naturalnych włókien. Kształt świec nawiązuje do tradycji Yankee Candle, ale jest bardziej nowoczesny. Urocze etykiety inspirowane są ilustracjami odręcznymi, a gładka mieszanka wosków ma żywy, niebrudzący kolor. Nie zapomnij znaleźć codziennie przynajmniej chwili na relaks przy zapachowej świecy!

Yankee Candle Lilac Blossoms Signature Yankee Candle Black Tea & Lemon Signature  Yankee Candle Amber & Sandalwood Signature

Duże słoje świec Yankee Candle Signature

Poznaj markę Yankee Candle Signature Collection, całkowicie odświeżoną. To odświeżające podejście do naszego kultowego kształtu słoika ma na celu zapewnienie jak najlepszych wrażeń. Jest to największa świeca w słoiku w kolekcji o wadze 567g. Dwa knoty i wysokiej jakości mieszanka wosku sojowego zapewniają piękną atmosferę. Ręcznie ilustrowane etykiety i żywe kolory wosków idealnie pasują do naszych ekskluzywnych i wypróbowanych zapachów Yankee Candle Signature Collection, tworząc inspirujący dodatek do Twojego domu.

pixel