Duże świece sojowe 623g Kringle Candle z dwoma knotami

( ilość produktów: 74 )

Przed Świętami Bożego Narodzenia narodziła się firma Kringle Candle Company. Świece Kringle Candle o wadze 623 g, białym wosku bez barwników i dwoma knotami. Woski zapachowe Kringle Candle łączą to, co tradycyjne i nowe, z ekscytującymi produktami świecowymi zaprojektowanymi tak, aby pasowały do ​​praktycznie każdego wnętrza. 

Kringle Candle współpracuje  z najlepszymi perfumiarzami w branży, aby wybrać szereg solidnych, realistycznych zapachów świec. Całkowicie białe świece  Kringle Candle nie tylko doskonale komponują się z każdym tłem, ale emitują najczystsze i najjaśniejsze światło.

Świece Kringle Candle z dwoma knotami

Klasyczne świece Kringle Candle w dużym słoiku o pojemności 22 uncji z dwoma knotami dla szybkiego topienia wosku, szerszej średnicy dla większego basenu woskowego i idealny do większych pomieszczeń i na każdą okazję. Jasny biały wosk, łatwa do obierania etykieta, wielokrotnego użytku i recyklingu. Czyste, długie spalanie (do 100 godzin)  z bezołowiowymi knotami bawełnianymi. Intensywnie pachnąca od początku do końca świecy. Świece Kringle z dwoma knotami bardzo szybko wprowadzą cudowny aromat do każdego pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać duże słoje świec Kringle Candle?

Długotrwały zapach: Świece Kringle Candle to nie tylko intensywne i fascynujące zapachy, ale także wyjątkowo długi czas palenia. Dzięki wydajnemu procesowi produkcji, zapachy utrzymują się przez wiele godzin, nadając Twojemu domowi długotrwały, relaksujący aromat.

Wysoka jakość: Kringle Candle dba o każdy detal, od wyboru składników po proces produkcyjny. To gwarantuje, że każda świeca jest bezpieczna i trwała. Ponadto, marka znana jest z dbałości o detal, oferując różnorodne rodzaje świec, od tych w klasycznych słoiczkach po nowoczesne i eleganckie warianty, które wprowadzą stylowy akcent do Twojego wnętrza.

pixel