Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
🍂JESIENNE ŚWIECE ZAPACHOWE. PRZYGOTUJ DOM NA JESIEŃ. KLIK🍂

Kringle Candle Duże Słoje (2 knoty) 623g

( ilość produktów: 12 )

Przed Świętami Bożego Narodzenia narodziła się firma Kringle Candle Company. Świece Kringle Candle o wadze 623 g, białym wosku bez barwników i dwoma knotami. Woski zapachowe Kringle Candle łączą to, co tradycyjne i nowe, z ekscytującymi produktami świecowymi zaprojektowanymi tak, aby pasowały do ​​praktycznie każdego wnętrza. 

Kringle Candle współpracuje  z najlepszymi perfumiarzami w branży, aby wybrać szereg solidnych, realistycznych zapachów świec. Całkowicie białe świece  Kringle Candle nie tylko doskonale komponują się z każdym tłem, ale emitują najczystsze i najjaśniejsze światło.

Świece Kringle Candle z dwoma knotami

Klasyczne świece Kringle Candle w dużym słoiku o pojemności 22 uncji z dwoma knotami dla szybkiego topienia wosku, szerszej średnicy dla większego basenu woskowego i idealny do większych pomieszczeń i na każdą okazję. Jasny biały wosk, łatwa do obierania etykieta, wielokrotnego użytku i recyklingu. Czyste, długie spalanie (do 100 godzin)  z bezołowiowymi knotami bawełnianymi. Intensywnie pachnąca od początku do końca świecy. Świece Kringle z dwoma knotami bardzo szybko wprowadzą cudowny aromat do każdego pomieszczenia.

Kringle Candle Duże Słoje (2 knoty) 623g

pixel