🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Świece WoodWick Candle

( ilość produktów: 79 )

Aromatyczne świece WoodWick to niezwykle charakterystyczne produkty, które kuszą luksusowymi aromatami i niezwykle designerskimi opakowaniami. Wyjątkowe zapachy przede wszystkim pozwalają zmysłom odpocząć i wprowadzają w stan błogiego relaksu, jaki kojarzyć się może na przykład z wakacjami nad morzem, urlopem na wsi czy też orientalnymi wyjazdami.

 

świece WoodWick

Stwórz klimat z WoodWick Candle

Marka WoodWick w produkcji świec wykorzystuje mieszanki naturalnego wosku, a zachwycające kształty, charakterystyczne pokrywki i specjalne drewniane knoty przykuwają uwagę. Nie tylko dają niezwykle ciele efekty dźwiękowe podczas palenia, ale również sprawiają, że zachodzi reakcja czystego spalania, a zapach uwalnia się dużo szybciej. Świece WoodWick z markoweswiece.pl to mieszanka najwyższej jakości wosków z soją i skoncentrowanych olejków zapachowych. To sprawia, że zapach jest intensywny i długo się utrzymuje. Poza tym produkty WoodWick rewelacyjnie wyglądają i sprawdzą się także jako bardzo stylowy prezent. We wnętrzach idealnie podkreślą aranżację niezależnie od tego, czy są to stylizacje nowoczesne czy też w klimacie na przykład rustykalnym. Sprawdź, który zapach będzie idealny dla ciebie.

Świece WoodWick - najwyższa jakość 

WoodWick Hearthwick to luksusowe świece, które doskonale sprawdzą się również na prezent. Wybierz jeden produkt lub cały zestaw, aby wyjątkowy zapach unosił się w całym domu. Co sprawia, że woski WoodWick cieszą się tak dużą popularnością? To nie tylko ich oryginalny kształt, ale także nowatorski sposób spalania oraz wyjątkowo bogata nuta zapachowa. Poznaj już dziś Woodwick Candle i przekonaj się, że Twój nastrój zależy także od aury, jaka panuje w danym pomieszczeniu. Stwórz z Woodwick Candle wyjątkową atmosferę w swoim domu i ciesz się efektem, zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

WoodWick świece zapachowe z drewnianym, skwierczącym knotem

Drewniany knot i luksusowy zapach WoodWick przemawiają do wymagających klientów o wyrafinowanym stylu. Zasłynął ze swoich unikalnych drewnianych knotów, od których pochodzi jego nazwa. Świece zapachowe, dzięki silnemu płomieniowi, zapewniają szybkie rozlanie wosku, a delikatny dźwięk trzaskającego knota tworzy idealną intymność. WoodWick oferuje szeroką gamę zapachów drzewnych i korzennych, dlatego ma wielu fanów wśród mężczyzn, są też zapachy cygar, bourbona i zamszowej skóry. Szklanki mają luksusowy design i można ich używać pustych, np. jako piękny wazon.

pixel