🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Średnie świece WoodWick 275 g

( ilość produktów: 40 )

Zapal świecę WoodWick® i otul się wyjątkowym aromatem oraz relaksującym dźwiękiem palącego się drewnianego knota. Świece te zachwycają swoim eleganckim designem i unikalnym, naturalnym knotem, który przywołuje skwierczenie drewna w ciepłym kominku. Palą się długo, równo i czysto, dostarczając niezapomnianej przyjemności z aromaterapii. Aby cieszyć się najlepszymi rezultatami, zalecamy zapoznanie się z Zasadami Palenia Świec WoodWick®. Ta średniej wielkości świeca o eleganckim kształcie, z charakterystyczną drewnianą pokrywką, wypełni Twój dom nie tylko cudownym zapachem, ale również delikatnym dźwiękiem trzaskającego knota, tworząc przytulną atmosferę. Bo w końcu, dom to tam, gdzie płonie serce. Knot świecy wykonany jest z naturalnego drewna, a czas palenia wynosi od 55 do 65 godzin

PARAMETRY SZCZEGÓŁOWE

Wysokość 11
Długość 9
Szerokość 9
Gramatura 275
Wosk Sojowy
Rodzaj Świeca w Szkle
Czas palenia do 70 godzin

WoodWick Średnie Słoje 275g

Świeczki WoodWick o średnim rozmiarze

Miłośnicy pięknych zapachów chętnie sięgają po propozycje marki WoodWick 275g. Średnia świeca dostępna jest oczywiście w różnych wariantach, a tym samym jest opcją dla tych, którzy stale poszukują swoich ulubionych nut i tych, którzy są przywiązani do określonych kompozycji. Niewielki charakterystyczny słoik to także ciekawy pomysł na elegancki oraz gustowny prezent. Średnia świeca WoodWick 275g, jaką oferujemy na markowe świece.pl, to zapowiedź ponad sześćdziesięciu godzin przyjemności w otoczeniu ulubionego zapachu. Tym samym to bardzo ważny element w ofercie marki oraz okazja do tego, by poznać ją bliżej. Niezmiennie od WoodWick średnia świeca ma oryginalny knot, który w czasie spalania skwierczy niczym drewno w ognisku czy kominku. A to wprowadza niezwykle sensualny klimat idealny na wieczorne spotkanie czy lekturę dobrej książki. 

Dlaczego warto zdecydować się na świeczki WoodWick 275 g?

Świece WoodWick otulają niczym ciepły koc i pozwalają się wyciszyć. W innych wariantach będą odświeżać i motywować do działania lub też podkreślą romantyczny czy świąteczny klimat. Możliwości jest sporo, a kolekcje orientalne i bardzo klasyczne, inspirowane naturą oraz najlepszymi perfumami to zawsze dobry pomysł na tło w domu, salonie SPA czy w restauracji. Kultowe słoiki WoodWick 275g zachwycają również drewnianą pokrywką, która może być również bardzo stylową podstawką pod świecę. Produkty marki wyróżnia doskonała jakość, trwałość zapachów oraz bardzo duże przywiązanie do idei, że klasa i styl muszą być widoczne w każdym detalu. Sprawdź, która świeca WoodWick 275g zachwyci Ciebie lub bliską osobę.

pixel