🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Średnie świece Yankee Candle 411g

( ilość produktów: 25 )

Średnia świeca Yankee Candle to efektowny słoik z najpiękniejszymi zapachami, które są chętnie wybierane przez miłośników przyjemnych aromatów. To dodatek, który nie tylko rozprowadza znane i orientalne nuty po całym wnętrzu, ale również staje się kultowym elementem nowoczesnych i stylizowanych mieszkań. Charakterystyczna Yankee Candle 411g z markoweswiece.pl to jedna z najchętniej wybieranych świec. Jej czas palenia określa się na 65-90 godzin, a to wiele chwil spędzonych przy ciepłym i przyjemnym blasku świecy oraz w aurze ulubionego zapachu. Yankee Candle to ponad 150 różnych kompozycji, które wpisują się w różne gusty.

Yankee Candle Średnia Świeca 411g

Średnia świeca Yankee Candle 411g

Przede wszystkim nie są one męczące, a inspiracje z całego świata pozwalają znaleźć prawdziwą przyjemność dla zmysłów. Te same nuty znaleźć można również w woskach Yankee Candle. To propozycje dedykowane do popularnych kominków. W ofercie znaleźć można również duże świece Yankee Candle 623g, które długo będą dostarczać niezwykle przyjemne doznania. Zobacz, jakie propozycje będą idealne dla siebie.

Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

pixel