Bridgewater Candle duże świece 524g

( ilość produktów: 25 )

Z pewnością duże świece Bridgewater Candle 524g na pierwszy rzut oka będą przyciągać atrakcyjnym wyglądem. Wyjątkowe słoiki świetnie będą się prezentować na stole czy też komodzie, sprawią, że każda przestań nabierze designerskiego charakteru. Poza tym w każdej z propozycji zamknięta jest unikatowa kompozycja zapachów, które działają na zmysły, pobudzają, wyciszają, wywołują wspomnienia. I dlatego duże świece Bridgewater Candle 524g, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, to rewelacyjny pomysł na prezent i najlepsza dekoracja.

Jakie duże świece Bridgewater Candle 524g wybrać?

Wyjątkowe duże świece Bridgewater Candle 524g powstają na bazie najlepszej jakości surowców. Wymagający klienci znajdą w nich szlachetne aromaty przywołujące pory roku, święta, wrażenia, dziecięce tęsknoty. To one towarzyszą w sypialniach, salonach czy łazienkach, strefach SPA, na rodzinnym spotkaniu. Zachwycają kolorami i refleksami świetlnymi, miękko otulają i działają na zmysły. To świetny pomysł na długie jesienne i zimowe wieczory, ponieważ w tej wersji świece będą sprawiać przyjemność przez wiele godzin. Produkty Bridgewater Candle palą się czysto i stopniowo się nagrzewają, uwalniając najpiękniejsze połączenia zapachów. A to poprawia samopoczucie i sprawia, że wnętrza są bardziej klimatyczne. Intensywne aromaty, naturalne surowce oraz piękno zamknięte w szklanych słoikach to inwestycja, która będzie zachwycać niezależnie od pory roku. Zobacz, która z naszych propozycji będzie doskonała dla Ciebie lub kogoś bliskiego.

Świece zapachowe Bridgewater wykonane są ze staranie wyselekcjonowanego oleju sojowego, dzięki czemu palą równomiernie i czysto. Jedna świeca zapewnia jasny płomień i wydzielanie zapachu nawet do 150 godzin. Świece zapachowe Bridgewater to gwarancja niezapomnianych doznań.

Bridgewater Candle Świece 524g

pixel