Produkty producenta Woodbridge

( ilość produktów: 6 )

Marvin Lomax, dyrektor zarządzający Aromatize, zauważył lukę na rynku świec woskowych sojowych, które pachniały świetnie i również wyglądały świetnie. Po wielu badaniach rynkowych i wykorzystując swoje bogate doświadczenie, postanowił zainwestować w tworzenie Woodbridge . Wyobraził sobie luksusową markę zapachową, która przy użyciu unikalnych opakowań i wyjątkowych zapachów była konkurencyjna cenowo i uwzględniała wpływ na środowisko.
Gama została wprowadzona na rynek w maju 2017 r. I jak dotąd cieszy się ogromną popularnością. Luksusowe opakowanie i prostota samych produktów to tylko niektóre z wielu powodów. Obciążenie zapachem wynosi 7% - dwukrotnie więcej niż w przypadku świecy standardowej, a ponadto są przyjazne dla środowiska! 

Wyjątkowe świece Woodbridge

Woodbridge używa wyłącznie wosku sojowego, wykonanego w 100% z oleju sojowego (który jest w 100% biodegradowalny). Nie używamy sztucznych barwników ani barwników, a unikalne drewniane pokrywki pochodzą ze źródeł odnawialnych. Soja podczas spalania nie wytwarza substancji rakotwórczych, co oznacza, że ​​jest lepsza dla środowiska i lepsza dla ciebie.
Są one również dostępne w postaci stopionych wosków , dyfuzorów trzcinowych , sprayów pokojowych i kamieni aromatycznych, jeśli wolisz bezpłomienny zapach. Wszystko zapakowane w piękne, lśniące opakowanie, kolekcja Woodbridge stanowi idealny prezent dla ukochanej osoby. A może poczujesz się tak? Odkryj naszą kolekcję Woodbridge już dziś. 

pixel