Woski Zapachowe, woski sojowe do kominka

( ilość produktów: 622 )

Woski zapachowe do kominka ceramicznego. Twoja zapachowa podróż

Popularny wosk do kominka zapachowego to bardzo ciekawy sposób, by we wnętrzu zagościł piękny zapach. Dodatek aromatycznych olejków i cały wachlarz różnych propozycji doskonale sprawdza się na co dzień a także wtedy, gdy chce się daną chwilę uczynić wyjątkową. To także idealny element aromaterapii. Wosk umieszcza się w dedykowanym miejscu kominka i pod wpływem ciepła świeczki zaczyna on się rozpuszczać. Tym samym uwalnia całą paletę zapachów. To stylowy i prosty sposób, by we wnętrzu pachniało ulubionym aromatem, a różnego rodzaju składniki pozwalają uzyskać idealny efekt. Wosk do kominka dostępny na markoweswiece.pl to również rewelacyjny pomysł na prezent dla każdego amatora pięknych zapachów.

Intensywne woski zapachowe. Wybierz spośród wielu amerykańskich marek

Wosk do kominka - twórz własne zapachy!

Na rynku dostępne są produkty z wosku parafinowego a także te, które wykorzystują produkty roślinne takie jak na przykład soja. Poza tym dodatek naturalnych olejków eterycznych sprawia, że można się otaczać najlepszych zapachami świata. Wiele osób samodzielnie łączy różne propozycje i tym samym tworzy idealną niepowtarzalną kompozycję. Wybierz najlepszy wosk dla siebie i daj zmysłom odpocząć.

Wybierz swój ulubiony wosk zapachowy 

Klimatyczne woski zapachowe to najmodniejszy sposób, by wprowadzić do wnętrza niesamowity klimat, który przywodzi na myśl i znane aromaty, i te bardzo orientalne, które mogą się kojarzyć się z najlepszymi wakacjami. Woski zapachowe dostępne na markoweswiece.pl stopniowo oddają najcenniejsze nuty i są doskonałym wyborem dla tych wszystkich, którzy nie lubią otwartego ognia a także dla miłośników kominków. Co istotne, po ostygnięciu wracają do pierwotnej formy, a tym samym można ich znowu użyć. Aż do momentu, kiedy wosk straci zapach. Wtedy można szybko wymienić go na nowy.

Jak korzystać z wosków zapachowych?

Woski zapachowe przeznaczone są do podgrzewania w specjalnych kominkach zapachowych.

Bezzapachowe tealighty umieszczane na dole kominka podgrzewają miseczkę kominka i pod wpływem ciepła wydobywa się aromat wosku.

W zależności od naszych potrzeb i preferencji, wosk możemy rozpuścić w całości bądź na kawałki.

Woski zapachowe idealni nadają się do tworzenia własnych kompozycji zapachowych, wystarczy zmieszać kilka zapachów i stworzyć mieszankę dla siebie.

Woski zapachowe w zależności od marki pachną od 8 godzin do nawet 30-40.  

Jeżeli nie czujemy już intensywnego wosku należy wymienić stopiony wosk poprzez ponowne podgrzanie wosku i wytarcie ręcznikiem kuchennym lub miseczkę albo kominek można włożyć na kilka minut do zamrażarki.

Woski zapachowe to ciekawa i tańsza alternatywa dla świec zapachowych. To możliwość poznania zapachów przed zakupem świecy i sprawdzenia większej ilość zapachów.

pixel