Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Yankee Candle Mała Świeca 104g

( ilość produktów: 23 )

Mała świeca Yankee Candle do gustowna propozycja, która doskonale sprawdza się na co dzień. To także idealny sposób, by sprawdzić, czy dany zapach nam się spodoba. Wtedy można zainwestować w średnie Yankee Candle 411g. Te popularne produkty stają się wyznacznikiem pewnego stylu, który nie tylko wyróżnia się pięknymi i unikatowymi nutami zapachowymi ale także rewelacyjnym wyglądem. Charakterystyczne słoiki Yankee Candle świetnie prezentują się i w nowoczesnych wnętrzach, i w tych bardziej stylowych.

Małe świeczki Yankee Candle 104g
Dzięki różnym wielkościom bez problemu można dobrać odpowiedni produkt do swojego mieszkania. Tym samym zyska ono przytulny i klimatyczny charakter. Do kominków dedykowane są woski Yankee Candle z markoweświece.pl. To doskonały sposób, by zmienić aurę w mieszkaniu. Małe świece Yankee Candle 104g to również idealny sposób, by stworzyć intymny i romantyczny wieczór. Zapachy zamknięte w szklanych naczyniach pozwolą zrelaksować się, pobudzają, odprężają czy też rewelacyjnie działają na zmysły. Zobacz, jakie tradycyjne lub egzotyczne nuty zamknięte w małej świecy Yankee Candle spodobają się tobie.

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Yankee Candle Mała Świeca 104g

 

pixel