Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Duże słoje WoodWick 609,5g

( ilość produktów: 6 )

Codziennie używamy perfum, by czuć się świeżo i przyjemnie oraz sięgamy produkty zapachowe do aut, by podróż była maksymalnie komfortowa. Co jednak z naszym mieszkaniem? Ono też potrzebuje zapachu, który pozwali domownikom zebrać siły na kolejne wyzwania. Świece zapachowe WoodWick 609g są doskonałym wyborem zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, w których lokatorzy oczekują spokoju. Pamiętajcie, że mieszkanie jest Waszym azylem, a zapach to doskonałe narzędzie do stworzenia wyjątkowej atmosfery rodzinnego i przyjaznego klimatu.


WoodWick Duże Słoje 609,5g

WoodWick to marka produkująca świece i woski zapachowe wysokiej jakości. Podobnie do perfum, posiadają one 3 głowy zapachowe i wiele wyjątkowych konfiguracji. Woski WoodWick lub świece WoodWick Hearthwick (lub pozostałe kolekcje WoodWick Candle) są produktem najwyższej jakości. Firma wykorzystuje drewniane knoty zapewniające powolny i równomierny proces palenia, podczas którego można usłyszeć delikatny dźwięk przypominający szum kominka lub ogniska.

Sami przekonajcie się o jakości, wybierając WoodWick. Duże słoje zagwarantują Wam wiele godzin czystej przyjemności.

Elegancko ukształtowana duża świeca z typową drewnianą pokrywką napełni Twój dom zapachem i wypełni delikatnym dźwiękiem trzaskającego knota, co wprowadzi atmosferę komfortu i przytulności. Bo dom jest tam, gdzie trzaska ogień. Knot wykonany jest z naturalnego drewna. 110-120 godzin zapachu.

pixel