Zapłać nawet za 30 dni z PayPo

ZAPŁAĆ NAWET ZA 30 DNI Z PAYPO

Kupujesz,  ale nie płacisz. Bo płacisz później.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach, które mają PayPo. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.  Bo możesz. Korzyści   Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz, przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.  Masz do 21 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.  Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo.  Na zapłacenie rachunku masz nawet 21 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty.

 

 

Bezpieczeństwo

Jeśli nie otrzymasz od sklepu swoich zakupów, Twoja transakcja zostanie anulowana, a PayPo nie pobierze od Ciebie pieniędzy   Nie potrzebujemy żadnych haseł i loginów do Twojego banku.   Nie wymagamy podawania danych, kart debetowych czy kredytowych.   Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.   Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostaniesz SMS-em.   Płacisz za zakupy potem, czyli masz czas, żeby sprawdzić, czy towar jest zgodny z zamówieniem.  

JAK DZIAŁA PŁATNOŚĆ W PAYPO?

Zamów produkty i jako płatność wybiera PayPo. Sprawdź swoje dane i podaje PESEL. PayPo płaci Twój rachunek w sklepie. Dostajesz swoje zakupy i decyduje co mu pasuje, a co nie. W ciągu 21 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów: kartą, przelewem, jak jest Ci wygodnie. Jeśli zechcesz, to może rozłożyć swoją płatność na 4 raty.

Po złożeniu zamówienia i wybraniu płatności PayPo następuje weryfikacja klienta w systemie płatności na podstawie PESEL. Po pozytywnej decyzji, zamówienie zostaje opłacone przez PayPo i może one zostać wysłane do klienta. W ciągu 21 dni klient decyduje czy zapłaci za zakupy, czy skorzysta z możliwości rozłożenia płatności na 4 wygodne raty. Minimalna wartość finansowanych zakupów to 40 PLN. Limit zakupowy jest ustalany indywidualnie przez system scoringowy PayPo i rośnie wraz z kolejnymi zakupami.

Jak zapłacić Paypo:

1. Wybieramy płatność Przelewy24 i klikamy dokończ płatność. System przekieruje do systemu płatności przelewy24.

2. Na dole po prawej stronie jest ikonka Paypo, którą należy kliknąć.

3. Wpisujemy swoje dane i postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

4. Zatwierdzamy kodem SMS w celu potwierdzenia danych.

5. Płatność zostanie zaakceptowane i system oznaczy zamówienie jako realizowane.

 

pixel