GreenLeaf Candle

( ilość produktów: 80 )

Greenleaf Candle świece zapachowe, które naprawdę pachną!

Greenleaf wprowadza naturę do domu z zapachami, które przywołują romans delikatnych kwiatów, świeżość oceanu i powietrza, aromat soczystych cytrusów oraz przytulność słodkiego cynamonu i wanilii. Wizją Greenleaf jest tworzenie produktów i zapachów, które ucieleśniają radość z każdego sezonu. Nigdy nie zapomnieliśmy o naszych korzeniach. Oryginalnie pachnąca saszetka na koperty była pierwszym produktem Greenleaf i nadal jest naszą inspiracją do tworzenia kolejnych produktów. Od 1975 roku udoskonaliliśmy naszą wiedzę w zakresie zapachów, kolorów, receptur produktów, opakowań i trendów, aby przekształcić się w jednego z największych producentów perfum w Stanach Zjednoczonych. Nadal należący do rodziny i obsługiwany, Greenleaf stał się międzynarodową firmą (Produkty Greenleaf są sprzedawane w ponad 90 krajach!),  A ich głównym celem jest jakość produktów i zapachów.

Greenleaf candle marka rodzinna zrodzona z pasji do zapachów

Zapraszamy do rodziny Greenleaf, z której jesteśmy dumni i możemy polecić z całego serca Nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci świętować okazje duże i małe, i zamienić Twój dom w piękny, przyjazny zakątek wypełniony zapachem.

50 Lat tworzenia świec zapachowych Greenleaf Candle- zapachy do Twojego domu

Zaczynając jako firma produkująca rośliny rabatowe w 1975 roku przez Boba i Sylvię Caldwell, korzenie marki Greenleaf sięgają ponad 50 lat tradycyji. Kiedy Sylvia wróciła z pokazu rękodzieła uzbrojona w pomysł, biznes zaczął zmierzać w nowym, ekscytującym kierunku.

Przy odrobinie kreatywności i wspaniałego zapachu ziarno zostało zasiane i powstała oryginalna pachnąca saszetka do szafy. Od tego momentu Greenleaf nabrał zupełnie nowego znaczenia, gdy wkroczył na rynek zapachów do domu.

W ciągu ostatnich 40 lat ewoluowaliśmy w prezenty Greenleaf, które obecnie znasz i kochasz. Obecnie oferujemy różnorodne produkty zapachowe do domu, w tym świece, woski, dyfuzory i wiele innych pachnących produktów.

pixel