🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Scent Therapy Płyny do Lamp Katalitycznych

( ilość produktów: 12 )

Scent Therapy to renomowana marka płynów do lamp katalitycznych o najwyższej jakości. Nasze produkty są wytwarzane na bazie naturalnych składników i surowców, co gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza z niepożądanych zapachów i zanieczyszczeń, jednocześnie nadając pomieszczeniom wyjątkowy aromat.

Olejki Scent Therapy - dlaczego warto je wybrać?

Aby osiągnąć optymalne i bezpieczne efekty działania lampy, zalecamy używanie dedykowanych olejków marki Scent Therapy. Nasze płyny są specjalnie opracowane, aby w pełni współgrać z lampami katalitycznymi i zapewniać skuteczne eliminowanie bakterii, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniu. Oferujemy szeroki wybór aromatów w butelkach o pojemności 500 ml. Dla osób, które używają lampy głównie w celu oczyszczania powietrza, dostępny jest również neutralny płyn bez zapachu.

Płyny do lamp zapachowych Scent Therapy - oczyszczanie powietrza i tworzenie aromatu

Możesz dowolnie łączyć różne zapachy, jednak ważne jest, aby dbać o to, by w lampie zawsze znajdowała się odpowiednia ilość płynu. Raz wylany do lampy olejek zapachowy nie musi być zużywany w całości. Jeśli chcesz zmienić aromat, wystarczy ostrożnie przelać pozostały olejek z powrotem do oryginalnej butelki lub zużyć go w całości. Następnie usuń kamień katalityczny razem z knotem i pozostaw go do wyschnięcia. Po wykonaniu tych czynności, napełnij lampę 50 ml neutralnego płynu Scent Therapy, zapal ją zgodnie z instrukcją i pozostaw do całkowitego zużycia olejku. Dopiero wtedy możesz wlać do lampy nowy, wybrany aromat. W naszej ofercie Scent Therapy znajdziesz kompleksowe rozwiązania dla Twoich lamp katalitycznych, które pozwolą Ci cieszyć się czystym powietrzem i aromatyczną atmosferą w Twoim domu. Daj sobie szansę na aromatyczną terapię już teraz.

pixel