Formy Płatności Markowe Świece

Forma płatności za zamówienie w sklepie Markowe Świece

Za Pobraniem

Zapłać kurierowi podczas odbioru paczki. Opłacaj wygodnie i bezpiecznie za swoje zakupy, wybierając płatność za pobraniem. Gdy kurier dostarczy paczkę, możesz spokojnie dokonać płatności gotówką na miejscu. To prosty i pewny sposób, który pozwala cieszyć się zakupami bez konieczności korzystania z kart czy przekazywania danych finansowych online. Bezpłatnie i bez dodatkowych formalności. Wybierz płatność za pobraniem i ciesz się swoimi nowymi zakupami już dziś

Przelewem online

Odkryj wygodę płatności online w sklepie Markowe Świece! Zapewniamy szybkie, bezpieczne i łatwe transakcje, dzięki którym możesz cieszyć się swoimi ulubionymi produktami jeszcze szybciej. Wybierz płatność online i skorzystaj z różnych opcji, w tym rekomendowanego BLIKA, by bezpiecznie i sprawnie sfinalizować swoje zamówienie. Odkryj nowy wymiar wygody w zakupach online!

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:
Płatności Przelewy24,
Płatności IMOJE ING

Przelew tradycyjny

Zamówienie można opłacić również zwykłym przelewem. Informacje o numerze konta, kwocie oraz tytule otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu na naszym koncie
Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło na czas. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego:

  • korzystamy z renomowanych firm kurierskich,
  • przesyłki pakujemy solidnie i ubezpieczamy*

*nie dotyczy Inpost - Paczkomaty

Koszt Dostawy Markowe Świece

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.
Cennik Dostaw Markowe Świece

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Każde zamówienie w przypadku płatności przelewem natychmiastowym lub kartą płatniczą wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Do godziny 13 masz pewność, że towar zostanie wysłany tego samego dnia.
Zamówienia dostarczane są do klienta nawet następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków na koncie sklepu
Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-2 dni roboczych. Zamówienia opłacone prawidłowo do 14:00 realizowane są w tym samym dniu.

Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane są następnego dnia roboczego.

Nieodebranie zamówienia i zwrot towarów do nadawcy

Uprzejmie informujemy, że składanie zamówień online równoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży oraz akceptacją naszego regulaminu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa sprzedawca ma prawo rościć od kupującego zapłaty odszkodowania (poniesionych kosztów logistycznych) z tytułu niespełniania postanowień umowy, tj. nieodebrania paczki opłaconej z góry oraz nieodebrania i braku zapłaty ceny zamówienia wysłanego za pobraniem. 

 

pixel