Małe świece Country Candle Daylight z pokrywką

( ilość produktów: 66 )

Pachnące propozycje Country Candle Daylight to duża różnorodność kolorów i aromatów, które można dopasować do swoich potrzeb. Modele o tej gramaturze zapakowane są w niezwykle stylowe pojemniki, które świetnie się prezentują i mogą być doskonałym pomysłem na prezent. Sama marka to młodsza siostra rozpoznawalnej firmy Kringle Candle. Tym samym bazuje na wiedzy i doświadczeniu oraz wprowadza bardzo dużo świeżości oraz intensywne barwy.

CZAS PALENIAdo 12 h
WAGA42g
WYMIARY5,5 cm x 2,5 cm

Niezwykłe świece Country Candle Daylight

Świece Country Candle Daylight, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, zamknięte są w eleganckich słoiczkach oraz puszkach. To wosk z czystego oleju parafinowego o bardzo intensywnych barwach. Doskonale się palą, pozostawiając we wnętrzu bogate aromaty inspirowane zapachami z całego świata. To kompozycje na co dzień i na specjalne okazje. Są również niezwykłą ozdobą wnętrza. Country Candle Daylight to klasyka gatunku, więc bez problemu znaleźć można zapachy, które są popularne od lat. Poza tym każdy sezon wprowadza nowe, wyjątkowe świece, które niemalże od razu podbijają serca i umysły wiernych klientów marki. Niezmiennie więc przebojami są aromaty kwiatowe, owocowe i drzewne. Kolekcja wyróżnia się tym, że wszystkie świece i woski mają inną barwę. Dzięki temu są wyjątkową dekoracją wnętrz tradycyjnych, rustykalnych czy też nowoczesnych. Naturalne składniki są natomiast gwarancją tego, że w czasie spalania nie będą się wytwarzać szkodliwe substancje. Tu bazą są owoce – na przykład jabłko, melon, borówka, cytrusy, pomelo, zioła – mięta, szałwia, kolendra oraz przyprawy korzenne. Zobacz, która z propozycji będzie doskonała dla Ciebie lub kogoś bliskiego.
 
Daylight może być używany jako mała świeczka lub jako wosk w kominku zapachowym. Waga 42 g, czas palenia do 12 godzin. 

Świeczki Country Candle Daylight

Świeczki Country Candle Daylight będą się paliły od 10 do 12 godzin i są doskonałym sposobem, by próbować zapachów oferowanych przez markę Country Candle w każdym pomieszczeniu, w dowolnym miejscu ! Te świece są dwa razy większe od tak zwanych tealightów i oferują dość intensywny zapach. Pokrywka sprawia, że ​​są idealnym towarzyszem podróży! Bezpieczne, wielokrotnego użytku i z recyklingu
pixel