🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Olejki zapachowe Boles D'olor

( ilość produktów: 16 )

Aromatyczne olejki Boles D'olor to idealny dodatek dla miłośników niezwykłych kompozycji. Poprawiają one nastrój, dodają energii, działają na zmysły i ciało, wprowadzając klimat. Po różnorodne propozycje sięgają osoby w każdym wieku, a zarówno linie sezonowe, jak i te, które weszły do stałej oferty są chętnie wybierane do domów, salonów SPA, gabinetów terapeutycznych i są hitem prezentowym. Sama marka Boles D'olor jest symbolem najwyższej jakości. Hiszpański producent oferuje szereg różnych pachnących dodatków takich jak pałeczki zapachowe, dyfuzory, olejki eteryczne, zapachy do samochodów, kadzidła, saszetki do szaf.

Najpiękniejsze olejki Boles D'olor

Różnorodne olejki Boles D’olor, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, pozwalają dopasować konkretną kompozycję do potrzeb. A to świetnie wpisuje się w potrzeby współczesnych ludzi, którzy coraz częściej stosują techniki „Hygge”, relaksację, podkreślają nastrój w domach nie tylko kolorem, ale również zapachu. To idealne remedium na stres, przepracowanie, brak odpoczynku czy też przemęczenie. Zapachy, które wpływają na zdrowie, nastrój, kondycję oraz poziom szczęścia. Olejki Boles D’olor to sensoryczna podróż w różne rejony świata. Są przeznaczone przede wszystkim do dyfuzorów ultradźwiękowych. Pod wpływem drgań o wysokiej częstotliwości uwalniają się niezwykle przyjemny zapach. Będzie on się roznosić po salonie czy w sypialni. Może być rewelacyjnym tłem do różnorodnych zabiegów czy terapii. Wybierz kompozycję doskonałą dla siebie.

Boles d'olor to firma z siedzibą w Barcelonie, zajmująca się produkcją i dystrybucją domowych produktów zapachowych. Założona w 1977 roku przez Helenę Llebarię i Eugeni Boix, jej twórcy postanowili wyrazić swoją kreatywność poprzez zapach.
Nie mogli sobie wtedy wyobrazić, że ten ogromny, głęboki i niezwykły ocean aromatów.

Jak olejki zapachowe Boles D'olor rewolucjonizują branżę?

Boles d'olor jest pionierem w swojej branży. Od momentu powstania zbudowała wysoką reputację dzięki poświęceniu, pasji do wysokiej jakości zapachów i ciągłym innowacjom, zawsze poszukując rewolucyjnych zastosowań w użyciu perfum. Twórcy pachnących drewnianych kulek, owoców i kwiatów; aplikacji perfum na papierze, tkaninie (kwiaty i płatki) i plastiku (mini żywice); twórca aromatycznych dyfuzorów z ceramiki i rattanu oraz wielu popularnych produktów w domach na całym świecie. Po ponad 30 latach ciągłego rozwoju firma pozostaje w czołówce branży.

Innowacje i tradycja w tworzeniu olejków zapachowych Boles D'olor

Boles d'olor, choć kierowany przez mistrza perfumiarstwa Eugeni Boix, wraz z doświadczonym zespołem złożonym z techników i projektantów, koncentruje wszystkie swoje wysiłki na tworzeniu nowych perfum i znajdowaniu innowacyjnych zastosowań dla najnowszych trendów dekoracyjnych. A wszystko to przy użyciu najlepszych surowców na świecie, dążąc do odzyskania dawnych tradycyjnych metod produkcji i dbając o najdrobniejsze szczegóły, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości wszystkich swoich wyrobów.

pixel