Darmowa dostawa od 119,00 zł
❄️🎅 PRZYGOTUJ DOM NA ŚWIĘTA. SPRAWDŹ NASZE ŚWIĄTECZNE ŚWIECE ZAPACHOWE! ❄️️🎅

Ashleigh&Burwood Lampa Katalityczna Duża

( ilość produktów: 4 )

Co to jest ta lampa katalityczna?

Modne lampy katalityczne (inne nazwy, które najczęściej spotykamy to lampa zapachowa, Lampe Berger) duże rewelacyjnie się prezentują i są bardzo dobrym pomysłem, gdy chce się dom lub przestrzeń salonu urody czy też biura ożywić niezwykłymi ekskluzywnymi zapachami. Sam sposób palenia oraz wykończenie produktów sprawiają, że te propozycje cieszą się coraz większym uznaniem.

Ashleigh&Burwood Lampy Katalityczne Duże

 

Ashleigh&Burwood Lampy Katalityczne Duże

Duża lampa katalityczna – czym się charakteryzuje?

Każda lampa katalityczna Ashleigh&Burwood, jaką oferujemy na markoweswiece.pl, to małe dzieło sztuki użytkowej. Wykonana z porcelany, ceramiki i szkła zachwyca atrakcyjnym wzornictwem, które inspiracje czerpie z orientalnych trendów, stylizacji glamour czy też minimalistycznych rozwiązań. W efekcie to świetny pomysł na prezent dla miłośnika niebanalnych dodatków. Warto pamiętać o tym, że lampy katalityczne duże to nie tylko dyfuzory niezwykłych zapachów. To również naturalny i bezpieczny sposób na oczyszczenie powietrza we wnętrzach, na pozbycie się bakterii, wirusów, pleśni czy roztoczy. Pomagają również zniwelować nieprzyjemną woń zwierząt czy też papierosowego dymu. Lampa katalityczna Ashleigh&Burwood wykorzystuje bardzo prosty mechanizm działania. Natomiast szereg naturalnych olejków roślinnych pozwala stworzyć klimat, o jakim się marzy, gdy chce się odpocząć, podkreślić zmysłowy czy odświętny charakter spotkania lub też po prostu odświeżyć wnętrze. Produkty Ashleigh&Burwood od lat są synonimami najwyższej jakości oraz dodatkiem, który sprawia, że każda przestrzeń nabierze eleganckiego wyglądu. Wybierz idealną propozycję dla siebie lub kogoś bliskiego i stwórz niebanalny nastrój zapachem.

Lampy katalityczne Ashleigh & Burwood - dlaczego są tak wyjątkowe?

Ashleigh&Burwood lampy katalityczne porcelanowe, ceramiczne lub szklane. Eleganckie i precyzyjnie wykonane. Niepowtarzalne jak małe dzieła sztuki. Takie są Lampy Zapachowe brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood. Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, lampa uwalnia, poprzez kamień, wybrany luksusowy aromat. Ponadto lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i roztocza oraz niwelują nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

pixel