Świece, woski i saszetki do szafy Bridgewater Candle

( ilość produktów: 194 )

W Bridgewater Candle wosk jest zastrzeżonym woskiem mieszanym z soi, który został opracowany z myślą o maksymalnej wydajności z naszymi wewnętrznymi zapachami. Podobnie jak w przypadku większości zapachowych świec, nasz zapach zawiera zarówno naturalne, jak i syntetyczne składniki. Przestrzegamy surowych standardów bezpieczeństwa ustanowionych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów (IFRA).

Bridgewater Candle

Niezwykłe świece Bridgewater Candle

Rodziny zapachowe Bridgewater Candle można podzielić na kilka głównych kategorii: kwiatowe, świeże i czyste, owocowe i winne, słodkie i pikantne, ciepłe i drzewne.

  • Zapachy kwiatowe zapewniają kojący aromat świeżo zebranych kwiatów. Niektóre absolutne zszywki w tej kategorii to róża, jaśmin i lawenda.
  • Zapachy Fresh & Clean wychwytują przewiewną esencję bryzy. Może mieć charakter aldehydowy lub metaliczny i jest zwykle używany do opisywania wody lub czystej bielizny. Ziołowe zapachy sprawiają wrażenie świeżo zmiażdżonych liści i wychwytują esencję liści, traw i ziół.
  • Zapachy owoców i winorośli mogą zawierać szeroki zakres znanych nut, w tym soczyste jagody, cierpkie cytrusy, owoce tropikalne i klasyczne nuty, takie jak jabłko, winogrono lub gruszka… możliwości są nieograniczone.
  • Słodko-korzenne zapachy to słodkie, waniliowe, pieczone, orzechowe i jadalne. Mogą również zawierać wyszukaną mieszankę przypraw, takich jak cynamon, gałka muszkatołowa, imbir i goździk.
  • Zapachy Ciepłe i drzewne wykorzystują takie aspekty, jak cedr, dąb, sosna i drzewo sandałowe. Orientalne ciepło może odnosić się także do nut zwierzęcych, bursztynowych i piżmowych. 

 

Firma Bridgewater Candle Company USA została założona w 1998 roku w Spartanburgu w Południowej Karolinie i jest liderem na rynku świec o sprawdzonej reputacji w zakresie czystych świec i produktów w pełni zapachowych. Niezależnie od tego, czy są świeże i czyste, czy ciepłe i przytulne, zapachy są tworzone, aby uchwycić wyjątkowe chwile w czasie.

Wierzymy, że najlepsze rzeczy w życiu powstają w domu.

Najlepsze jabłka pochodzą z lokalnych sadów, najlepsi przyjaciele zawiązują się na ulicy, a najlepsze zapachy powstają we własnych czterech ścianach. Dlatego nie uznajemy kompromisów w kwestii naszych składników — zarówno w kuchni, jak i w laboratorium. Stworzyliśmy zastrzeżony wosk do świec z mieszanki sojowej, aby zapewnić czyste spalanie, i tworzymy zapachy, które idealnie nadają się do dzielenia się z tymi, których kochasz.

pixel