Milkhouse Candle

( ilość produktów: 3 )

Założyciele firmy Milkhouse Candle Company, Eric i Janet Sparrow, mają silne powiązania z rolniczą Ameryką. To ich wychowanie na Środkowym Zachodzie zainspirowało do stworzenia czystszego, zdrowszego wosku do świec

Zaczęło się jako hobby w 2002 roku, ich produkcja świec rozpoczęła się w puszkach konserwowych kupowanych na lokalnych aukcjach. Dzielili się swoimi pomysłami z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami i nagle zaczęli otrzymywać więcej próśb o świece.

Mijały lata na produkcji oryginalnych świec i Milkhouse Candle stał się prężnie rozwijającą się firmą, która nadal produkuje świece sojowe i pszczele.

Oryginalne świece Milkhouse Candle

Mieszanka wosków Milkhouse jest prosta: czysty wosk pszczeli i naturalny wosk sojowy z soi uprawianej w środkowo-zachodnim Ameryce. Nie dodaje się sztucznych barwników i nie ma ołowiu w knotach. Nasza mieszanka wosków stanowi bezpieczną i czystą alternatywę dla świec parafinowych.

BEZPIECZEŃSTWO ŚWIECY:  Nie spalaj świec w pobliżu wszystkiego, co może się zapalić. Trzymaj świece poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych i nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Płonące świece należy trzymać z dala od przeciągów, otworów wentylacyjnych, wentylatorów sufitowych i prądów powietrza. Zawsze pal świece w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

PRZYCINANIE KNOTÓW:  Aby uzyskać optymalną wydajność, zalecamy przycinanie knotów po każdym wypaleniu. Podczas przycinania knotów zgasić płomień, poczekać, aż świeca ostygnie i przyciąć knot do 1/4 cala przed ponownym zapaleniem.

ZALECENIA PALENIA: gasić świecę po 3-4 godzinach palenia, lub gdy basen wosku dotrze do boków słoika. Przerwij używanie świecy, gdy w dolnej części słoika pozostaje 1/2 cala wosku. Zapobiegnie to możliwemu uszkodzeniu słoika na świecę. Nasze świece nie są przeznaczone do użytku na zewnątrz, a dla optymalnej wydajności zalecamy spalanie ich w pomieszczeniach.

Milkhouse Candle - naturalne świece zapachowe

Milkhouse stale zyskuje miłość konsumentów nacałym świecie, produkując najczystszą świecę na rynku. Nie znajdziesz żadnego sztucznego koloru w naszych świecach, ani nie znajdziesz ołowiu w naszych knotach.

Wosk pszczeli poprawia moc zapachu, wydłuża czas spalania i dosłownie oczyszcza powietrze w Twoim domu, gdy się pali! Mieszanka wosków Milkhouse jest prosta: czysty wosk pszczeli i naturalny wosk sojowy uprawiany w górnym środkowym zachodzie Ameryki. Od samego początku Milkhouse Candles ma misję udowodnienia, że ​​wosk sojowy jest zdrową alternatywą dla wosku parafinowego, pochodnej ropy naftowej. Misją Milkhouse Candle jest, aby rozpowszechniać przesłanie soi.

Nasz wybór  obejmuje  zapachy kwiatowe, ziemiste, owocowe. Niektóre świece inspirowane są klasycznymi przepisami, które można znaleźć w domowej kuchni, inne są przeżyciami z podróży. 

Milkhouse Candle

 

pixel