Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Świeczka DayLight Kringle Candle 42g

( ilość produktów: 84 )

Nasze innowacyjne świeczki Kringle Candle DayLights będą paliły się od 10 do 12 godzin i są doskonałym sposobem na spróbowanie zapachów w dowolnym pomieszczeniu, w dowolnym stylu! Te potężne świece są dwa razy większe od tealighta i oferują zasadniczo  duży rzut zapachu. Bezproblemowa obsługa czyni je również idealnymi towarzyszami  w podróży!  Wielokrotnego użytku i zdatne do recyklingu.

CZAS PALENIAdo 12 h
WAGA35,5 g
WYMIARY5,5 cm x 2,5 cm

Kringle Candle Świeczka DayLight 42g

Małe świeczki Kringle Candle DayLight

Niewielkie świece Kringle Candle DayLight to doskonały sposób, by wypróbować nowy zapach. To także świetny dodatek do prezentu dla miłośnika niezwykłych kompozycji znanej marki. Od lat propozycje Kringle DayLight Candles, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, przykuwają uwagę oryginalnymi połączeniami klasycznych i orientalnych nut. Poza tym w tym wypadku zachwyca również miniaturowa forma. Świetnie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach i jest doskonała do tego, by mieszać ze sobą aromaty.

Dlaczego świeczka Daylight Kringle Candle jest idealnym wyborem dla miłośników aromaterapii?

Kringle Candle DayLight świetnie wpływa na zmysły – uspokaja, pobudza, przywołuje wspomnienia, wprowadza intymny klimat. Bardzo często po konkretne propozycje sięga się o określonej porze roku, w czasie świąt lub też wtedy, gdy jest się w odpowiednim nastroju. Kringle DayLight Candles to luksusowe propozycje na wyciągnięcie ręki. Świece można palić tradycyjnie lub też pokruszyć i używać jako wosk do kominka. To rewelacyjny sposób na sesję aromaterapii w domu lub też zabranie ulubionych nut ze sobą w podróż. Sprawdź, które propozycje Kringle Candle uwiodą Ciebie.

pixel