Ashleigh & Burwood Lampa Katalityczna Mała

( ilość produktów: 14 )

Małe lampy katalityczne Ashleigh & Burwood- lampa zapachowa, która oczyszcza powietrze i niweluje nieprzyjemne zapachy

Umiejętnie wykonane z lśniących mozaikowych kawałków szkła w oszałamiającej kolorystyce i wzorach, mozaikowe Lampy zapachowe dodają blasku każdemu domowi. Dodaj odrobinę blasku i szyku do każdego pomieszczenia w domu dzięki naszym różnym stylom i kolorom lamp zapachowych w mozaikowym stylu— zniszcz bakterie i oczyść powietrze w swoim domu, używając w połączeniu z dowolnymi zapachami do lamp katalitycznych.

Ashleigh&Burwood Lampy Katalityczne Małe

Ashleigh&Burwood Lampy Katalityczne Małe

Lampa katalityczna - praktyczny pomysł na prezent, który pachnie i oczyszcza powietrze

Piękne, eleganckie i pożądane – lampy katalityczne wypełnią Twój świat zapachem jak nic innego. Wykorzystując technikę spalania katalitycznego, nasze lampy zapachowe aktywnie oczyszczają i perfumują powietrze w domu, usuwając przykre zapachy i zanieczyszczenia.

Używany w połączeniu z dowolnym zapachem do lamp katalitycznych Ashleigh & Burwood, możesz jednocześnie wypełnić dom zapachem i oczyszczać powietrze! 

Lampa katalityczna jest zapakowana w kartonowe pudełko nadające się do recyklingu i może być poddawana recyklingowi w domu. Forma próżniowa wewnątrz pudełka nie może być obecnie poddana recyklingowi – ale pracujemy nad tym! Robimy, co w naszej mocy, aby pomóc w walce z kryzysem klimatycznym i zapobieganiu zapaści ekologicznej dzięki jednemu z najskuteczniejszych dostępnych obecnie rozwiązań w zakresie zmian klimatu. 

pixel