Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Dyfuzory i patyczki zapachowe Bridgewater Candle

( ilość produktów: 4 )

Bridgwater Candle dyfuzory zapachowe z olejkami zapachowymi i patyczkami z trzciny, które odświeżą nasz dom i wprowadzą relaksującą atmosferę. Wystarczy postawić dyfuzor Bridgewater w dowolnym miejscu, a po kilku chwilach po mieszkaniu rozniesie się nasz ulubiony aromat. Trwałość do 50 dni, pojemność 120 ml.

Bridgewater Candle Dyfuzory Zapachowe

Wyjątkowe dyfuzory zapachowe Bridgewater Candle

Stylowe dyfuzory zapachowe Bridgewater Candle to świetny sposób na to, by zaprosić najpiękniejsze nuty zapachowe do wnętrz. Te dodatki stały się bardzo popularne i rewelacyjnie prezentują się w mieszkaniach, biurach i lokalach. Są doskonałym pomysłem na prezent o wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne trendy. Przede wszystkim wykonane z trzciny patyczki zapachowe Bridgewater Candle, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, zanurzone są w najpiękniejszych kompozycjach zapachowych. To mieszanka wysokiej jakości olejków eterycznych i naturalnych składników, które sprawiają, że inspirowane naturą, wakacjami i sezonami nuty są subtelne i trwałe. Można je dopasować do każdej okazji i nastroju, więc mogą towarzyszyć miłośnikom piękna przez cały rok.

Co wyróżnia dyfuzory zapachowe od Bridgewater Candle?

Nie da się również nie zauważyć, że tak jak wszystkie propozycje marki Bridgewater Candle także ta świetnie wygląda. Zjawiskowe butelki prezentują się bardzo elegancko. Rewelacyjnie podkreślą styl przestrzeni, a sam system patyczków pozwala na długotrwałe korzystanie z produktu oraz dostosowanie intensywności aromatów do wielkości pomieszczenia i swoich potrzeb. Dzięki temu dyfuzory zapachowe Bridgewater Candle są bardzo wydajne i mogą utrzymywać ulubione nuty przez wiele tygodni. To także rozwiązanie bezpieczne i ekologiczne Marka stawia na naturalne składniki i nie używa sztucznych środków chemicznych, które mogą szkodzić środowisku. Butelki dyfuzorów są recyklingowe, co wpisuje się w ideę dbałości o planetę. Sprawdź, które patyczki zapachowe Bridgewater Candle będą idealne dla Ciebie lub kogoś bliskiego.

pixel