Yankee Candle Woski Zapachowe 22g

( ilość produktów: 62 )

Aromatyczne woski Yankee Candle to idealny dodatek dla tych wszystkich, dla których ważny jest klimat we wnętrzu. Tworzenie go zapachem nie tylko sprawia przyjemność, ale umożliwia również podkreślenie wybranej stylizacji. Ulubiony wosk jest jak dopasowane perfumy – idealnie komponuje się z nastrojem, oddaje emocje, pobudza lub wycisza i przede wszystkim odpowiada na potrzeby.

Yankee Candle Woski Zapachowe 22g

Dlatego warto Yankee Candle wosk dostępny na markoweswiece.pl sprezentować bliskiej osobie. Produkty tej marki w wersji mini (tak zwane tarty Yankee Candle) są również idealnym sposobem, aby przetestować zapach na przykład dużych świec w charakterystycznych słoikach. Wosk Yankee Candle jest nieodłącznym elementem kominków zapachowych. Dzięki działaniu bezwonnej świeczki, która podgrzewa miseczkę, wosk się roztapia i uwalnia szereg intensywnych i zmysłowych aromatów. Charakterystyczna kostka topi się przez osiem godzin i w tym czasie wnętrza wypełniają się magią olejków eterycznych. Sprawdź, który będzie idealny dla ciebie.

Jak używać wosku Yankee Candle?

Do użycia wosków Yankee Candle potrzebny jest kominek zapachowy, np. marki Yankee Candle, w którym na górze – w miseczce umieścimy wosk, a na dole bezzapachowy tealight. Po wypaleniu wosku, należy poczekać aż ostygnie i ostrożnie usunąć wosk popychając go palcami. Nie używaj ostrych  narzędzi do usuwania wosku. Pamiętaj aby w przypadku wosków nie dodawać wody na spód miseczki i nie używać tealightów zapachowych do podgrzania wosku. Wosk zapachowy Yankee Candle o wadze 22g wystarcza do 8 godzin uwalniania aromatu w pomieszczeniu.

pixel