🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Świece Zapachowe Candleberry Candle

( ilość produktów: 161 )

Prawie 30 lat temu The Candleberry Candle została założona przez oddaną grupę ludzi, którzy chcieli wyprodukować świecę przewyższającą jakością jakąkolwiek inną markę świec na rynku. Ta świeca wypaliłaby boki słoika i całkowicie wypełniła duży pokój, a nawet cały dom silnym zapachem. Firma Candleberry powstała w 1981 roku. Ich pasją jest tworzenie silnie pachnących świec. The Candleberry Story to prawdziwa opowieść o rodzinie, przyjaciołach i zapachu.

The Candleberry Company szczyci się posiadaniem tego, co uważa za najlepszą świecę na rynku. Starają się stworzyć świecę, która pali się czysto i mocno pachnie aż do końca palenia. Dodatkowo palą się czyściej niż knoty, które są w całości papierowe.

Wyjątkowe woski i świece Candleberry Candle

Te świece odzwierciedlają rodzinne tradycje i wspomnienia, które tak wielu z nas łączy: specjalne receptury, zapachy, które wypełniały nasze domy w czasie wakacji, refleksje, emocje, to o wiele więcej niż tylko świeca.

Każda świeca Candleberry reprezentuje długi proces eksperymentowania, prób i błędów oraz testowania. Jeśli zapach nie jest wystarczająco czysty, wystarczająco bogaty lub nie ma dość siły lub słodyczy, po prostu nie był gotowy. W kolekcji Candleberry nie ma „przeciętnych” świec, tak jak nie ma „przeciętnych” wspomnień, które poruszają nasze serca.

Dla tych nieświadomych, The Candleberry Company to rodzinna firma z Frankfurtu w stanie Kentucky. Postanowili założyć firmę produkującą świece w celu stworzenia wysokiej jakości świecy o silnym zapachu. Firma emanuje duchem Kentucky, który przebija się do zapachów ich świec, a także nazw świec.

Candleberry Candle to wyjątkowa marka świec, która od lat zachwyca klientów na całym świecie swoimi wyjątkowymi kompozycjami zapachowymi i doskonałą jakością produktów. Marka Candleberry Candle to synonim luksusu, elegancji i niezwykłego doświadczenia zapachowego.

pixel