Goose Creek Candle

( ilość produktów: 37 )

Sensualne, piękne, atrakcyjne świece Goose Creek wprowadzają niezwykły klimat do wnętrz. To idealny dodatek do romantycznych wieczorów, a także okazja do relaksu w przyjemnym blasku płomienia oraz w otoczeniu najpiękniejszych kompozycji zapachowych świata. Świece Goose Creek dostępne na markoweswiece.pl zapewniają czyste spalanie, a przyjemny aromat będzie długo towarzyszyć domownikom.

Goose Creek Candle

Świece zapachowe Goose Creek to idealny pomysł na prezent

Rzemieślnicze produkty wykonane z najwyższą starannością to również idealny pomysł na prezent – niezobowiązujący, ale pokazujący klasę oraz nawiązujący do najpiękniejszych inspiracji. Świece Goose Creek mają dwa knoty wykonane z bawełny. Produkowane są z najwyższej jakości składników, a dzięki temu są bezpieczne i zapewniają czyste spalanie, czyli nie zostawiają czarnych pozostałości na ścianach lub sufitach. Producent przygotowuje je w niezwykle stylowych pudełkach z przykrywką. To także chroni wosk przed wietrzeniem i mieszaniem się aromatów. Zobacz, które pachnące produkty sprawdzą się w twoim domu.

Goose Creek Candle - świece z tradycjami

Goose Creek Candle amerykańskie świece zapachowe produkowane są w USA z zachowaniem najwyższych standardów jakości (komponentów). Każdy słoik Goose Creek Candle został stworzony, by szybko wypełnić całe pomieszczenie wspaniałym zapachem. Świece Goose Creek zostały wyposażone w dwa knoty dla równomiernego wypalania się. 

Goose Creek zapachy z całego świata

Goose Creek Candle to firma rodzinna, została założona przez Chucka Meece'a w małym miasteczku Kentucky w Liberty w 1998 roku. Rozpoczął on działalność związaną z automatami po ukończeniu szkoły średniej i spędził lata szukając niszy na rynku do dalszego rozwoju.  Znalazł swoją niszę  w późnych latach 90., gdy zaczęło się "szaleństwo na świece zapachowe". 

Goose Creek Candle świece eko.

W przeciwieństwie do konkurencji świece Goose Creek nie są wytwarzane ze szkodliwych lub zakazanych chemikaliów.  Zapachy Goose Creek są zatwierdzone przez IFRA i bezpieczne dla Twojego domu oraz otoczenia. Używamy również bezołowiowych, 100% bawełnianych knotów.

pixel