Darmowa dostawa od 119,00 zł
❄️🎅 PRZYGOTUJ DOM NA ŚWIĘTA. SPRAWDŹ NASZE ŚWIĄTECZNE ŚWIECE ZAPACHOWE! ❄️️🎅

Ashleigh & Burwood - lampy i olejki do lamp katalitycznych

( ilość produktów: 47 )

Lampa Katalityczna Ashleigh & Burwood- niepowtarzalny styl i niebiański zapach w całym domu.

Piękne, eleganckie i pożądane... Artystyczna kolekcja Lamp katalitycznych brytyjskiej firmy Ashleigh & Burwood upiększy każde wnętrze i stworzy przyjemną atmosferę. Lampa katalityczna inaczej zwana Lampe Berger lub lampa zapachowa nie tylko nasyci powietrze pięknym zapachem, ale także oczyści otoczenie niszcząc szkodliwe bakterie i pozbędzie się niemiłych zapachów.


Ashleigh & Burwood 

Jak korzystać z lampy katalitycznej? 

1. Postaw lampę na podstawce, by uchronić meble przed wysoką temperaturą. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Należy uważać, by nie przelać wkładu zapachowego. W przypadku wylania wkładu wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut. Przykryj kamień zatyczką, by zapach nie wyparował, by umożliwić nasiąkniecie knota wybraną kompozycją zapachową.

3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest podpalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!

4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień. Ważne: nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką. Nakładka pod wpływem temperatury i wysokiego płomienia stopi się.  W tym momencie lampa katalityczna rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Gdy lampa katalityczna pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.

6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę. Nakładka może być ciepła. Należy uważać przy ściąganiu jej.  Przykryj kamień gasidłem. Gasidło zabezpiecza wkład przed pełnym wyparowaniem. Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie. 

7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

 

Działanie:

  • eliminuje brzydkie zapachy (tytoniowe, kuchenne i zwierzęce)
  • oczyszcza powietrze w pomieszczeniu z bakterii, roztoczy, alergenów
  • nadaje pomieszczeniom delikatny zapach

Niezwykłe zapachy od Ashleigh & Burwood do lamp katalitycznych

W Ashleigh & Burwood dzielimy się naszą pasją do zapachu od 1993 roku. Rozpoczynając produkcję od rodzinnego stołu kuchennego, ojciec i syn John i Andrew Nettleton utworzyli małą angielską firmę, która ceniła wszystkie rzeczy, które robili - rodzinę, zapach, jakość i kreatywność. Przez te wszystkie lata Ashleigh & Burwood wyprowadzili się z kuchni, ale te fundamentalne wartości, które ukształtowały dziedzictwo firmy, pozostają w sercu.

Lampy zapachowe - wybieraj spośród szerokiej gamy zapachów

Nasza podróż nauczyła nas wiele o zapachu, a całą naszą wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia kolekcji wysokiej jakości zapachów, stworzonych w Wielkiej Brytanii, abyś mógł się nimi cieszyć. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i kreatywności, dlatego dbamy o to, aby każdy aspekt naszych inspirowanych i wyrafinowanych produktów został fachowo zaprojektowany i miał bezkompromisową jakość, aby zachwycić zmysły. Od naszej współpracy z czołowymi perfumiarzami po dzieła tworzone przez nasz wewnętrzny zespół projektowy, naszym celem jest zawsze tworzenie pomysłowych zapachów, które są prezentem dla domu.

 

pixel