Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

Ashleigh & Burwood - lampy i olejki do lamp katalitycznych

( ilość produktów: 222 )

Ashleigh & Burwood artystyczne lampy katalityczne i olejki 

Piękne, eleganckie i pożądane... Artystyczna kolekcja lamp katalitycznych brytyjskiej firmy Ashleigh & Burwood upiększy każde wnętrze i stworzy przyjemną atmosferę. Lampa ta zwana inaczej Lampe Berger lub lampa zapachowa nie tylko nasyci powietrze pięknym zapachem, ale także oczyści otoczenie niszcząc szkodliwe bakterie i pozbędzie się niemiłych zapachów. Skorzystaj z bogatej oferty olejków do lamp katalitycznych.


 Ashleigh & Burwood marka z brytyjskimi korzeniami

Ashleigh & Burwood to renomowany producent lamp katalitycznych, który od lat zachwyca jakością i designem swoich produktów. Lampy te to nie tylko ozdoba dla każdego wnętrza, ale także skuteczne narzędzie do oczyszczania powietrza.

Innowacyjna technologia lamp katalitycznych Ashleigh & Burwood usuwa nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia z powietrza, pozostawiając w pomieszczeniu czysty i świeży aromat. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi, lampy te są również doskonałym elementem dekoracyjnym, który dodaje klasy i stylu do każdego wnętrza.

 

Niezwykłe zapachy od Ashleigh & Burwood do lamp katalitycznych

W Ashleigh & Burwood dzielimy się naszą pasją do zapachu od 1993 roku. Rozpoczynając produkcję od rodzinnego stołu kuchennego, ojciec i syn John i Andrew Nettleton utworzyli małą angielską firmę, która ceniła wszystkie rzeczy, które robili - rodzinę, zapach, jakość i kreatywność. Przez te wszystkie lata Ashleigh & Burwood wyprowadzili się z kuchni, ale te fundamentalne wartości, które ukształtowały dziedzictwo firmy, pozostają w sercu.

Wybieraj spośród szerokiej gamy zapachów Ashleigh & Burwood

Nasza podróż nauczyła nas wiele o zapachu, a całą naszą wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia kolekcji wysokiej jakości zapachów, stworzonych w Wielkiej Brytanii, abyś mógł się nimi cieszyć. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i kreatywności, dlatego dbamy o to, aby każdy aspekt naszych inspirowanych i wyrafinowanych produktów został fachowo zaprojektowany i miał bezkompromisową jakość, aby zachwycić zmysły. Od naszej współpracy z czołowymi perfumiarzami po dzieła tworzone przez nasz wewnętrzny zespół projektowy, naszym celem jest zawsze tworzenie pomysłowych zapachów, które są prezentem dla domu.

 

pixel