🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Patyczki Zapachowe Millefiori Milano 250ml

( ilość produktów: 27 )

Designerskie patyczki zapachowe to najpiękniejsze aromaty zamknięte w bardzo nowoczesnej i minimalistycznej formie. Świetnie będą się prezentować w mieszkaniach, w biurach, salonach SPA i wszędzie tam, gdzie dyskretnie chce się odświeżyć powietrze, a niekoniecznie można zapalać świece czy topić wosk. Z pewnością patyczki zapachowe Millefiori, jakie oferujemy na markoweswiece.pl, to niezwykle zmysłowe nuty. Sprawiają przyjemności, odprężają, dodają energii, wprowadzają uroczysty czy odświętny klimat w zależności od tego, jaką kompozycję się wybierze.

Kolorowe pałeczki zapachowe Millefiori Milano

W bogatej kolekcji Millefiori Milano każdy znajdzie coś dla siebie, a niezwykłe propozycje stają się również rewelacyjnym pomysłem na prezent. Oryginalne zapachy będą powoli się uwalniać, otaczając wszystkich swoim niezwykłym urokiem. To najpiękniejsze aromaty zamknięte w naturalnej formie tak bliskiej trendom skandynawskim. Z drugiej strony patyczki zapachowe i kolorowe butelki to synonim prostoty i elegancji, które uwodzą. W każdym wariancie będę bardzo szlachetną dekorację. Jedne nuty zapachowe z pewnością staną się zachętą do tego, by sięgnąć po następne. Poza kwiatowymi propozycjami, w których dominuje jaśmin, lawenda czy róże znajdzie się również miejsce na odświeżające cytrusy, wyjątkowe przyprawy oraz słodkie dodatki. Patyczki zapachowe Millefiori to prawdziwy raj dla miłośników niezwykłych aromatów. To przygoda, która się nie kończy i sprawia, że każdy dzień można zacząć i zakończyć z uśmiechem. Zobacz, które propozycje zachwycą Ciebie.

Kolorowe, zapachowe patyczki dla Ciebie od Millefiori Milano. Zapachy zamknięte w nowoczesnej szklanej butelce, które możesz wybierać spośród 18 różnych kompozycji.

Pałeczki zapachowe Millefiori Milano 250 ml

pixel