Wosk zapachowy Country Candle 64g

( ilość produktów: 46 )

Wosk Zapachowy do Kominka Country Candle

Wosk zapachowy składający się z 6 kostek. Nasze woski są łatwe w użyciu i wyjątkowo pachnące! Woski zapachowe nie mają knotów. Wymieszaj kawałki wosku potpourri z różnych zapachów, aby stworzyć unikalne aromatyczne mieszanki. Używaj w dowolnym miejscu w domu, w którym będą używane świece. Umieść w kominkach zapachowych wykorzystujących tealighty lub Kominkach elektrycznych.

Sojowe woski Country Candle - naturalne aromaty dla Twojego domu

Odkryj sojowe woski Country Candle

Sojowe woski Country Candle to idealny sposób na wprowadzenie przyjemnych, naturalnych zapachów do Twojego domu. Wykonane z najwyższej jakości wosku sojowego, te woski zapewniają czysty i długotrwały aromat, który wypełni każde pomieszczenie niezapomnianym zapachem.

Wybierz ulubiony wosk zapachowy Country Candle

W kolekcjach Country Candle wosk zapachowy zajmuje bardzo ważne miejsce. To produkty, które zachwycają najpiękniejszymi kompozycjami inspirowanymi naturą odmienianą przez wszystkie przypadki. Poza tym Country Candle wosk zapachowy, jaki oferujemy na markoweswiece.pl, przykuwa uwagę także swoją formą, która nieco przypomina blister z cukierkami. Takie rozwiązanie pozwala sukcesywnie dzielić zapach na 6 lub więcej kawałków i topić w kominkach w zależności od gustu i potrzeb. Dzięki temu można stworzyć klimat idealny do odpoczynku lub wręcz przeciwnie – poczuć przypływ energii. Wosk do kominka świetnie sprawdza się na co dzień i w czasie świąt czy ważnych spotkań. To wyjątkowy detal i rewelacyjny pomysł na prezent, który pozwala rozkoszować się wyjątkowymi kompozycjami zawsze wtedy, gdy się chce. Zapach jest bardzo wydajny i długo się utrzymuje. Różne produkty będą doskonałe dla kogoś, kto ceni klasykę i tych osób, które lubią eksperymentować. Nie trzeba wiele, by dać się porwać zamysłom. Sprawdź, jaki Country Candle wosk zapachowy skomponował specjalnie dla Ciebie.

pixel