Woodwick Candle Renew Świece Zapachowe

( ilość produktów: 12 )

ReNew, kolekcja zapachów, które zostały świadomie stworzone, aby pomóc Ci dokonać przemyślanego wyboru odzwierciedlającego twój wyrafinowany styl.

Kolekcja WoodWick ReNew krok w stronę eko świec

Każdy zapach z kolekcji ReNew został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i zawiera opartą na roślinach mieszankę wosku sojowego i kokosowego, która nie zawiera barwników. Łącząc składniki pochodzenia roślinnego i olejki eteryczne, ReNew oferuje nowy sposób na naturalne cieszenie się domowym zapachem bez uszczerbku dla stylu. Eleganckie i stylowe naczynia ReNew są produkowane w 55% ze szkła pochodzącego z recyklingu po konsumenckiego i mają korkową pokrywkę wykonaną z odpowiedzialnie pozyskiwanych drzew; wszystkie opakowania nadają się w pełni do recyklingu.

RENEW ZAPACHY
Kolekcja ReNew Collection to złożone zapachy
zawierające składniki BIO.

Każda świeca zawiera:

SKŁADNIK Z
UPCYKLINGU
Pozostałości po
produkcji, użyte
ponownie by
stworzyć zapach.

OLEJKI
ETERYCZNE
Naturalne olejki,
pozyskiwane z roślin.

SKŁADNIK
PRZEWODNI
Główny składnik
identyfikujący
pochodzenie zapachu.
ODNAWIALNE
SKŁADNIKI
Zapachy na bazie BIO
składają się w ponad
50% z odnawialnych
składników
pochodzenia
naturalnego.
 

WoodWick ReNew tworzenie świec w zgodzie z naturą

Kolekcja składa się z sześciu wyjątkowych zapachów łączących modne nuty drzewne, kwiatowe, owocowe, gourmandowe i aromatyczne, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Kwiat wiśni i wanilia, imbir i kurkuma, lawenda i cyprys, liść pomidora i bazylia, kadzidło i mirra oraz czarna porzeczka i róża są dostępne w średnich i dużych formach.

Jak każda świeca WoodWick, zapachy ReNew są wyposażone w drewniany knot, opracowany z myślą o najlepszym spalaniu i delikatniejszym, bardziej subtelnym trzasku.

Wyrafinowane, eleganckie wzory. Wyselekcjonowane, wyrafinowane zapachy. Charakterystyczny, kojący trzask. Świece WoodWick  rozpieszczają zmysły od 2006 roku. Łącząc starannie wyselekcjonowane naturalne materiały i luksusowe rzemiosło wlewane do kultowego naczynia z klepsydrą, świece WoodWick zawierają opatentowaną technologię Pluswick Innovation, która dzieli się charakterystycznym dźwiękiem trzaskającego knota z naturalnego drewna, zapewniając wyjątkowy multidoznania zmysłowe dźwięku, wzroku i zapachu. 

Zalety świec WoodWick ReNew:

Mieszanka wosków roślinnych w tym kokosowego i sojowego, wolna od barwników i zbędnych dodatków

- Opatentowane drewniane knoty typu PlusWick®, które zapewniają charakterystyczny dźwięk trzaskającego drewna w kominku.

Zapachy stworzone ze składników z upcyclingu i olejków eterycznych

- Naczynie ze szkła bursztynowego wykonane w 55% ze szkła z recyklingu

- Pokrywka z korka wykonana dzięki pozyskaniu materiału ze zrównoważonej gospodarki leśnej

Etykieta wykonana z odnawialnych materiałów drewnopochodnych

pixel