Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
🍂JESIENNE ŚWIECE ZAPACHOWE. PRZYGOTUJ DOM NA JESIEŃ. KLIK🍂

Cheerful Candle Duża Świeca Zapachowa 680g

( ilość produktów: 57 )

Cheerful Candle to gama wysokiej jakości świec zapachowych premium, ręcznie robionych w USA, które w 30. rocznicę powstania są teraz dostępne w Polsce. Ich pojemniki na świece obejmują zarówno znane apteczne słoiki, jak i tradycyjne grube wyroby ze szkła wiejskiego oraz oryginalną i stylową ceramiczną gamę rustykalnych doniczek.Cheerful Candle duża świeca zapachowa 680g

Świece Zapachowe Cheerful Candle - Zapach, który wywołuje uśmiech Niesamowite zapachy świec true to life.

Gama świec zapachowych Cheerful Candle  w znanych aptecznych słoiczkach ze szklanym wieczkiem w trzech różnych rozmiarach. Zachwycające, zapadające w pamięć zapachy, podwójne knoty i świetna cena to klucz do tej gamy produktów. Zapachy True to Life™.

Każdy zapach Cheerful Candle jest wyraźnie dopasowany do odpowiednich projektów pojemników na wszystkie cztery pory roku, a także do całorocznego użytku z dziesiątkami niesamowitych zapachów do wyboru w trzech pojemnościach.

 Cheerful Candle prawdziwe zapachowe "killery"

Kolekcja Cheerful Candle obejmuje stylowe świece upominkowe na każdą okazję godną upamiętnienia, od przyjęć weselnych, przez urodziny, po parapetówkę i nie tylko.

Cheerful Candle Duże świece

pixel