Millefiori Milano - zapachy

( ilość produktów: 168 )

Założona na początku lat 90-tych Millefiori Milano, jako firma specjalizowała się w produkcji świec wysokiej jakości. Z czasem rozszerzono produkcję na dyfuzory zapachowe, spraye do pomieszczeńzapachy samochodowe i kosmetyki. W tym momencie Millefiori Milano jest jedną z wiodących marek produkujących naturalne nuty zapachowe w różnych formach. Myślą przewodnią marki było stworzenie ponadczasowych, unikalnych zapachów i ubranie ich w ekskluzywne opakowania. Jako iż firma powstała we Włoszech, miejscu piękna i sztuki było to zadanie nie łatwe. Różnorodne Millefiori Milano zapachy, to kwintesencja luksusu. Nikt nie zna się na perfumach i pięknych aromatach lepiej niż Włosi, dlatego też zapachy Millefiori zachwycają dopracowanymi nutami często nawiązującymi do lokalnej roślinności. Tę inspirację włoskimi kwiatami i owocami czuć w Millefiori Milano zapachy na każdym kroku.

Niezwykłe zapachy Millefiori Milano

Millefiori Milano przenosi nas w gorące i energetyzujące zakątki Europy, które kochamy najbardziej. Ponieważ kojarzy nam się z miłością, pysznym jedzeniem i intensywnymi woniami długich, letnich wieczorów. Firma dba o każdy detal w swoich produktach, dlatego dostarczają niebanalne  zapachy najwyższej jakości. Wyjątkowy design opakowań wspaniale uzupełni aranżację każdego pomieszczenia, stając się jego piękną ozdobą, która przykuwa wzrok. Jak widać, zapachy Millefiori działają przyciągająco nie tylko na zmysł węchu. Nie musisz chodzić na kompromisy wybierając między pięknym przedmiotem, a wspaniałym zapachem, ponieważ Millefiori Milano bezbłędnie łączy te dwie opcje. 

Millefiori MilanoMillefiori Milano

Millefiori Milano - Włoska elegancja i zmysł węchu

Włoska marka Millefiori Milano jest ekspertem od wyszukanych perfum do domu. Jej domeną są dyfuzory zapachowe (słomki zapachowe) oraz zapachy samochodowe. Wprowadza również unikalne dyfuzory ultradźwiękowe, które są używane z olejkami zapachowymi. Marka oferuje trzy linie: Millefiori Milano z najszerszym wyborem zapachów, a także luksusową Zona i elegancką Selected. Przyjemne kompozycje zapachowe dodadzą wnętrzu niezwykłego uroku i świeżości. Eleganckie i nowoczesne wzornictwo produktów również trafi w Twój gust.

pixel