Darmowa dostawa od 139,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chestnut Hill Candle Woski Zapachowe 85g

( ilość produktów: 102 )

Zależy Ci na tym, by stworzyć w mieszkaniu atmosferę wspierającą regenerację i pozwalającą zrelaksować się przed kolejnym dniem pełnym wyzwań? Sama aranżacja i wystrój to nie wszystko! Nie możesz zapominać o zapachu, który będzie koić nerwy i uspokajać organizm. Aromaterapia przy pomocy takich produktów jak woski Chestnut Hill Candle to doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają one wiele godzin uwalniania aromatów (1 kostka ok. 12h), dzięki czemu są maksymalnie wydajne.

Woski zapachowe Chestnut Hill

Pamiętaj, że mieszkanie to Twój prywatny azyl, w którym każdy powinien móc odpocząć. Wykorzystując do tego asortyment Chestnut Hill Candle, efekty będą zaskakujące już pierwszego dnia.

Kominek do wosku jest obowiązkowym narzędziem, który służy do uwalniania aromatu wosków. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyposażenie dostosowane zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i klasycznych. Zapewniamy woski do kominka od renomowanych producentów, którzy cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników na całym świecie. Dzięki temu mamy pewność, że sprawdzą się również w Waszych domach!

Chestnut Hill Candle Woski Zapachowe 85g

pixel