Chestnut Hill Candle

( ilość produktów: 199 )

Nowość na polskim rynku świec zapachowych. Prosto z USA. Chestnut Hill Candle Company to świece dwuknotowe o wadze 16oz i czasie palenia 120 godzin. Wosk jest mieszanką sojową. Przez 15 lat Dave i Missy próbowali znaleźć najlepszy wosk do swoich świec. Mieszanka sojowa zawiera 95% wosku sojowego i 5% wosku parafinowego, dzięki czemu świeca nie ma grudek na powierzchni i lepiej się spala.  Woski to 6 kostek zamkniętych w eleganckim opakowaniu o wadze aż 85g. Mottem marki jest: Gdzie jakość spotyka się z zapachem.

Chestnut Hill Candle- Świece nalewane ręcznie 

Świece Chestnut Hill Candle to wyjątkowe i luksusowe sojowe świece zapachowe, które przenoszą Cię w świat wyrafinowanego aromatu i relaksu. Wykonane z naturalnego wosku sojowego, te świeże cuda są nie tylko piękne wizualnie, ale także dostarczają wyjątkowy zapachowy doświadczenie.

Nasze sojowe świece Chestnut Hill Candle to połączenie tradycji rzemieślniczej produkcji z nowoczesnym podejściem do aromaterapii. Dostępne w różnorodnych zapachach, od klasycznych po bardziej wyrafinowane, każda świeca emanuje delikatnym, długotrwałym aromatem. Dzięki sojowemu woskowi, palą się czysto i równo, co sprawia, że Twoje wnętrze jest wypełnione jedwabistym zapachem.

Wypróbuj zapachy świec Chestnut Hill Candle

Knoty używane w naszych świecach to naturalne knoty bawełniane. 100% bawełny zapewnia nam naturalną alternatywę dla standardowego knota cynkowego. Knot bawełniany ma jednak po wygaszeniu tendencję do tlenia się. Aby nie zepsuć pięknego zapachu, którym wypełniłeś swój pokój, zalecamy użycie jednej z poniższych metod zgaszenia świecy: 

  • Użyj gasidełka,
  • Szybko zanurz końcówkę knota w stopionym basenie i unieś go,
  •  Aby zgasić płomień, użyj ognioodpornej pokrywy. [nasze pokrywki działają idealnie do tego]

świece Chestnut Hill Candle

pixel