Świece do masażu i świeczki – sojowe, ekologiczne, naturalne

( ilość produktów: 1 )

Właściwości odżywiające i nawilżające skórę przez świece do masażu są znane od dawna. Są w zupełności bezpieczne dla skóry, ponieważ rozpuszczają się w temperaturze niższej niż 60 stopni, dlatego nie ma możliwości poparzenia się nimi. Świece sojowe do masażu są doceniane w kosmetyce ze względu na naturalne, wegańskie i ekologiczne składniki i ich korzystne oddziaływanie.

Świece do masażu w sklepie Markowe Świece

Świeczki do masażu mają również dobroczynne działanie aromaterapeutyczne. Wynika to z tego, że ich zapach jest bardzo intensywny, a zarazem miły. Olejki eteryczne świetnie współgrają z woskiem sojowym, dzięki czemu świece do masażu są bardzo wydajne, a ich zapach pozostaje w pomieszczeniu jeszcze na długo po ich wygaśnięciu, otulając nasze zmysły niesamowitą wonią. Dużym plusem jest to, że świeca do masażu nie plami skóry, ani przedmiotów, na które skapnie podczas aplikacji. W przypadku zabrudzeń łatwo je usunąć. Profesjonalne świece do masażu są doskonałym pomysłem na prezent dla znajomych, ale też na randkę w domu. 

Świeczki do masażu - ekologiczne i sojowe

Kolekcja zawiera ekologiczne świece zapachowe z woskiem sojowym i olejkami do masażu. Seria świec do masażu została zaprojektowana na pokuszenie zmysłów. W rozgrzanym wosku sojowym, który chętnie wejdzie w romans z naszym ciałem, rozpływają się akordy stymulujących woni. Świeca sojowa do masażu kusi i przenosi do odległych krajów, za sprawa specjalnie dobranej i skomponowanej mozaiki, w której przenikają się nuty słodkie, niewinne, otulające, ale też zmysłowe, korzenne i drzewne.

Zapachowa świeca do masażu – kwintesencja relaksu

Seria zawiera pięć zapachów dla kobiet oraz jeden przeznaczony specjalnie dla mężczyzn. Linia stworzona jako ukłon w stronę szlachetnego wosku sojowego i jego dobroczynnych właściwości na ciało. Wystarczy zapalić świecę i pokochać magię złocistych kropli. Pozwolą Ci się zrelaksować i zapomnieć o troskach codzienności. Delikatny dotyk rąk, nastrojowe światło, odprężający zapach i drogocenne olejki zniwelują napięcie i nieprzyjemne skurcze, a skóra stanie się zadbana i pachnąca. Oferowane przez nas świece do masażu powstały z wosku sojowego.

Nasz sklep ze świecami to miejsce, w którym zamówisz wyjątkowe produkty o najlepszych właściwościach. Dzięki temu, że są starannie zaprojektowane, będą doskonale prezentować się w każdym pomieszczeniu. Szczególnie polecamy produkty Woodwick Candle oraz Yankee Candle.

Zapraszamy do składania zamówień!

pixel