🌷💐 ZAPACHY NA DZIEŃ MAMY.🌷💐 WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA MAMY

Milkhouse Candle Woski Zapachowe 70g

( ilość produktów: 3 )

Wyjątkowe woski zapachowe Milhouse Candle przede wszystkim wprowadzają niezwykły klimat do wnętrza. Zamknięte w minimalistycznej formie cudowne aromaty wypełniają przestrzeń mieszkań, domów, gabinetów.  Woski do kominka roztapiają się pod wpływem temperatury i uwalniają ulubione zapachy przywołujące na myśl egzotyczne wakacje, kwiatowy ogród czy też ekskluzywne aromaty łączące przyprawy, owoce oraz ulotne chwile.

To właśnie one będą do nas wracać, gdy podgrzeje się kominek zapachowy z woskiem zapachowym Milhouse Candle. Zapach będzie uwalniał się powoli, odprężając, działając aromaterapeutycznie lub pobudzając. To również idealne tło do spotkań we dwoje. Produkty Milhouse Candle są również chętnie wybierane na prezent. Amerykańska marka szczególnie znana jest z zapachów inspirowanych mlekiem. Widoczne to jest w charakterystycznym minimalistycznym designie oraz w lekko słodkich przyjemnych aromatach. Poza tym woski zapachowe Milhouse Candle wykorzystują zarówno wosk pszczeli, jak i sojowy, tworząc ekologiczną i zdrową alternatywę dla modeli parafinowych. Wybierz odpowiedni zapach dla siebie i wprowadź klimat tam, gdzie chcesz.

Woski Zapachowe Milkhouse!

Woski zapachowe Milkhouse pozwalają kontrolować nastrój! Do użytku z dzisiejszymi podgrzewaczami elektrycznymi lub dowolnym palnikiem olejowym. Niepotrzebna jest woda po prostu odłamuj kostki wosku, aby natychmiast poczuć zapach w pokoju! Chcesz więcej zapachu? Po prostu dodaj więcej wosku! Twórczo zaprojektuj własne zapachy, mieszając dowolną kombinację wosków zapachowych.

woski zapachowe mikhouse candle

pixel