Darmowa dostawa za przedpłatą od 100,00 zł
📦📦 DPD PICKUP WYSYŁKA POWYŻEJ 50 ZŁ TYLKO 6 ZŁ. DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ SKORZYSTAJ Z WYSYŁKI DPD PICKUP📦📦

Współpraca hurtowa

Współpraca Hurtowa  Markowe Świece

Markowe Świece jako wyłączny dystrybutor wielu marek świec zapachowych zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, fachowe doradztwo, wsparcie marketingowe oraz dostęp do materiałów promocyjnych. Jesteś właścicielem kwiaciarni, sklepu z dekoracjami, hotelem, gabinetem spa lub z kosmetykami i chcesz poszerzyć swoje usługi o produkty zapachowe? Chętnie pomożemy i doradzimy w zakresie doboru produktów do Państwa sklepu. 

Zaoferuj świece Candleberry w swoim sklepie!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteś zainteresowany sprzedażą świec Candleberry®, Unearthed, Jim Beam w swoim punkcie sprzedaży detalicznej! Zanim będziemy mogli zaoferować informacje hurtowe, prosimy o przesłanie danych firmy, rodzaju działalności. Markowe Świece są wyłącznym dystrybutorem marek Candleberry, Unearthed, Jim Beam Candle na terytorium Polski. 

Zachęcamy do przejrzenia katagów Candleberry Candle:

Katalog Jim Beam

Katalog Candleberry Candle

Katalog Chestnut Hill Candle

Katalog Candleberry Candle 2023 wiosna/lato

Katalog Chestnut Hill Candle 2023

Katalog Chestnut Hill Candle 2023 jesień/zima

 

 

Chcesz zaskoczyć klientów mocnymi zapachami, bezproblemowym paleniem i wyjątkowo długim czasie palenia? Przedstawiamy markę Chestnut Hill Candle, która poszerza grono zadowolonych klientów. Świece o wadze 510g posiadają dwa bawełniane knoty, które dzięki zastosowaniu blendu wosku sojowego palą się 120 godzin. W ofercie znajduje się ponad 80 zapachów w dwóch formatach: dużej świecy oraz w wosku zapachowym o wadze 85g.

Cheerful Candle to kolejna marka w naszej dystrybucji. Świece produkowane w USA, dwa knoty, ponad 130 godzin palenia oraz realistyczne zapachy. W ofercie duże świece, a także woski zapachowe. Świece w aptecznym słoiku z dużymi etykietami i bardzo dobrym rzutem zapachowym to atuty tej marki. Zapraszamy do współpracy. 

EBM Creations. Woski zapachowe o wyjątkowych zapachach. Tworzone ręcznie w USA z wosku sojowego. Chcesz zaskoczyć klientów ciekawymi zapachami, których nie odnajdzie w innych markach? EBM świetnie uzupełni tę lukę. 

 

pixel