Darmowa dostawa do punktu odbioru od 119,00 zł
🌷🌻 WIOSENNE NOWOŚCI ZAPACHOWE.🌷🌻 ŚWIECE ZAPACHOWE

GreenLeaf Wkłady Do Lampy Katalitycznej 500ml

( ilość produktów: 1 )

Greenleaf wkłady do lampy katalitycznej w pojemności 500 ml to doskonały sposób na ożywienie i oczywiste oczyszczenie powietrza w Twoim domu. To rozwiązanie, które łączy w sobie korzyści z aromaterapii i oczyszczania powietrza, tworząc wyjątkową atmosferę.

Wkłady do lampy katalitycznej Greenleaf to połączenie wyrafinowanych kompozycji zapachowych i zaawansowanej technologii. Dzięki nim możesz cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu, a jednocześnie otaczać się ulubionymi aromatami, które podkreślą jego charakter.

 

Każdy wkład ma pojemność aż 500 ml, co oznacza, że zapewnia długotrwałe działanie. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się aromatem przez długi czas, bez konieczności częstej wymiany.

Dostępne są różnorodne zapachy, pozwalające znaleźć coś odpowiedniego do każdego nastroju i okazji. Od świeżych i owocowych po głębsze, drzewne czy korzenne kompozycje - Greenleaf ma w ofercie różnorodność, która pozwoli Ci stworzyć idealną atmosferę w swoim domu.

Wkłady do lampy katalitycznej Greenleaf 500 ml to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną oczyszczenia powietrza oraz aromatyzacji wnętrza w jednym. Pozwól sobie na chwilę relaksu i oczyszczania powietrza w jednym, dzięki tym wyjątkowym produktom.

pixel