Duże Świece Yankee Candle

( ilość produktów: 116 )

Yankee Candle Świece Zapachowe- niesamowity aromat kultowych świeczek 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe świece zapachowe Yankee Candle, które doskonale sprawdzą się na wiele okazji. Nie wiesz, czy dany zapach rzeczywiście Ci się spodoba? W takim razie zamów średnie świece Yankee Candle i sprawdź, czy efekt jest dokładnie taki jakiego szukasz. Dla osób, które doskonale znają produkty oferowane na naszej stronie również mamy wyjątkową propozycję. Yankee Candle duża świeca to wybór idealny dla osób, które mają już swoje ulubione zapachy, bez których nie wyobrażają sobie idealne wieczoru, czy romantycznego weekendu. Zastanawiasz się, jaką mają pojemność większe opakowania? W naszej ofercie znajdziesz Yankee Candle 623 g. Wielkość ta pozwoli Ci cieszyć się ulubionym zapachem przez naprawdę długi czas, a do tego w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Poznaj wszystkie zapachy świec i przekonaj się, że aura w Twoim domu może zmienić razem z jego zapachem.

Duże świece Yankee Candle 623g - idealne dla Ciebie i twoich bliskich

Yankee Candle - duża świeca to produkt, który z powodzeniem możesz wybrać także dla bliskich. Zdecyduj się na wariant w większej pojemności, aby wybrany zapach mógł zachwycać naprawdę długo. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz wyjątkowe kwiatowe wonie, orzeźwiające, a nawet rozkosznie słodkie. Nuta zapachowa została dobrana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Każdy produkt został szczegółowo opisany, aby ułatwić wybór perfekcyjnie dobranej woni. Sprawdź naszą ofertę już dziś i rozkoszuj się magią zapachu w swoim domu.

Duże świece zapachowe Yankee Candle

Aby świeca dobrze się wypalała i osiągnęła maksymalny czas uwalniania zapachu należy zastosować się do kilku prostych rad:

  • Przed zapaleniem świecy każdorazowo należy przyciąć knot do długości ok. 3 mm. Dzięki przycięciu knota płomień będzie stabilny i równomierny, a świeca nie będzie kopcić. 
  • Najważniejsze jest pierwsze palenie świecy. Świeca powinna jednorazowo palić się tak długo, aby wosk roztopił się do brzegu szkła czyli min. 3-4 godziny. W ten sposób roztopiony wosk pokryje całą górną powierzchnie świecy i zapobiegnie „tunelowaniu”.
  • waga wosku 623 g.
pixel